REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 28-12 04 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Jeigu savaitės pradžioje įsivelsite į ilgą pokalbį su jums svarbiu asmeniu, galite rimtai susipykti. Tai nereiškia, kad privalote vengti svarbių ar jums rūpimų temų, bet dabar protinga būtų kuriam laikui atidėti jų nagrinėjimą.

Antroje savaitės pusėje verčiau kibkite į darbu, o ne atlapus, nes ketvirtadienis ir penktadienis bus gana emocingas laikas. Verčiau jį dedikuokite ne pykčiams, o ramiam ir jaukiam pasibuvimui su draugais ar šeimos nariais. Savaitgalis bus tinkamas visiems romantiniams reikalams. Šiuo metu rizika pasiteisins.

TAURAS

REKLAMA

Pirmomis savaitės dienomis tinka laiką leisti su partneriu ar mylimu žmogumi. Dabar ne itin palanku ką nors rimto planuoti, nes šiuo metu jūsų atsargumas ir nuojauta bus apsnūdę.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje vienišiems Taurams tinka atskleisti jausmus. Įsipareigoję šio ženklo atstovai jaukiai ir laimingai leis laiką drauge. Savaitgalį sąmoningai stenkitės suprasti kitą žmogų, o ne kritikuoti. Nuo to visiems bus geriau.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje būsite ypač patrauklūs ir noriai flirtuosite. Turintiems partnerį Dvyniams, palanku apsupti jį ar ją išskirtiniu dėmesiu. Vienišiams reikia mesti paieškų tinklą kuo plačiau ir toliau, visai tikėtina, sugausite auksinę žuvelę.

Antroje savaitės pusėje įsikibę laikysitės savo nuomonės, todėl tie, kurie mėgins jus įtikinti priešingai, jus tik suerzins. Tai žinodami, verčiau keiskite temą, taip meistriškai išvengsite nemalonių situacijų ir ginčų.

Savaitgalį diskusijos ne erzins, o kaip tik kels malonų jaudulį, įaudrins Dvynius, kurių seksualiausia kūno vieta – smegenys.

VĖŽYS

Savaitės viduryje kai kurie Vėžiai gali pasijausti meilės reikaluose besidarbuojantys iš peties. Nors išoriškai viskas atrodys ramiai, bet jūsų viduje gali įsisiūbuoti audros.

Savaitei įsibėgėjant daugės aiškumo, kas jumyse ir aplink jus vyksta, taip pat paaštrės jūsų nuojauta, kaip elgtis meilės situacijose. Jei savaitgalį kils kokių įdomių idėjų dėl ateities, imkitės jas pamažu įgyvendinti. Pamatysite, ateitis yra arčiau, nei manėte. Svajokite, plėskite savo mąstymo ir jausmų horizontus!

LIŪTAS

Pirmadienį ir antradienį susitikimai su draugais gali virsti problemų sprendimo seansu. Įsiklausykite, net jei problema nesusijusi su jūsų situacija, galite kai ką ir sau naudingo išgirsti.

Antroje savaitės pusėje ne tik patys tarsi atitirpsite, imsite šilčiau ir geranoriškiau bendrauti su aplinkiniais, bet jiems parodysite didelę dosnią Liūtišką širdį. Savaitgalis – auksinė proga įgyvendinti romantiškus sumanymus tuo jau pat, neatidėliojant nė minutės.

MERGELĖ

Mąstysite greitai, kai reikės suvokti meilės situaciją savaitės pradžioje, bet nereikėtų greitai ir garsiai išpilti, kokių išvadų priėjote. Palaukite dar kelių detalių, kad susidėliotų visas paveikslas. Kartais ir smulkmena gali visiškai pakeisti bendrą vaizdą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA