REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Nuotykių dvelksmas bus juntamas ore. Išeisite iš namų su viena nuostata ir tikslu, o atsidursite visiškai ne ten, kur planavote. Antradienį ir trečiadienį pasiteisins aplinkkelis, nes dažniausiai tai būna trumpesnis ir lygesnis kelias. Visa, ką jame patirsite ir sutiksite, jums kažkokiu būdu pasitarnaus.

Darbe pakils jūsų reputacija, bus labiau vertinami jūsų darbiniai gebėjimai. Patys irgi labai džiaugsitės sėkme, kurią pasieksite darbo savaitės pabaigoje. Nors pirmas penkias dienas būsite tarsi pakylėti, sekmadienį verta nusileisti ant žemės, imtis kiek galima mažiau veiklos ir ilsėtis.

Laiminga savaitės spalva. Jums praverstų likti antrame plane ir neišsišokti, todėl šiomis savaitės dienomis ypač tiks švelnios, ramios spalvos.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 15, 23, 25, 32, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Protingi ir išsilavinę žmonės bus pati tinkamiausia kompanija, gebanti jus įkvėpti.

TAURAS

Pirmadienis savo nuotaika – komplimentais, bendravimu, žavesiu – tarsi primins XIX amžiaus dvarą. Antradienį suprasite, kad jūs esate šios senovinės pasakos, nusileidusios į kasdienybę, pagrindinis herojus.

Savaitės vidurys nebus toks įdomus, labiau priešingai. Ketvirtadienį ir penktadienį emocijos sukils į viršų, galimas audringas aiškinimasis ir dramos. Šeštadienį nevedusiems ir netekėjusioms aistringo pokalbio atomazga netgi gali pasibaigti pasipiršimu. Sekmadienis vėl jus grąžins į realybę.

Laiminga savaitės spalva. Raudona tarsi pabudins ir atvers naujovėms, nuostabioms galimybėms, kurios jus nuneš tolyn, praturtins.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 6, 10, 13, 18, 24 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, su kuriuo galite mėgautis gyvenimo malonumais ir gerai leisti laiką (greičiausiai tokie žmonės bus gimę po Dvynių arba Svarstyklių ženklais).

DVYNIAI

Savaitės pradžioje labai svarbu prašyti pagalbos ar užduotis deleguoti tiems, kurie tam tikrą sritį išmano geriau už jus. Jei bandysite daryti patys, dar galva nuo įtampos nusisuks.

Verčiau tą laiką, kai patikėsite kitiems svarbius darbus, panaudoti maloniems gyvenimo dalykams, pavyzdžiui, neplanuotam susitikimui su mylimu žmogumi.

Antroje savaitės pusėje dėmesį prikaustys mįslių, susijusių su emociniais reikalais, sprendimas. Šeštadienį gyvenimo tempas sulėtės, o sekmadienį kaip tik stipriai jus įsuks.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai mėlyna aštrins mąstymą ir gebėjimą susikaupti. Ryškiai geltona jus suminkštins ir padės pajausti pasitenkinimą.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 6, 7, 13, 40, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris su jumis užsiima kokia nors veikla.

VĖŽYS

Nors mintys ir lėks taip greitai, tarsi dalyvautų lenktynėse, įvykiai jūsų gyvenime versis per galvą dar greičiau. Tik šįkart skuba jūsų nenervins, kaip tik gerai nuteiks. Jeigu darbe atrasite laisvą minutę, galite prisėsti ir pasikalbėti su jums patinkančiu kolega.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA