REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 05–11 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje gali kilti nesutarimas ar konfliktas. Turintiems porą reikėtų brandžiai reaguoti į nuomonių skirtumus ir ieškoti bendrų taškų.

O štai vieniši Avino ženklo atstovai greičiausiai pyksis su savimi, ar skubinti meilės reikalus, ar elgtis ramiau. Žinokite, ketvirtadienis ir penktadienis yra tinkamas laikas romantiniams susitikimams.

Savaitgalį jausmai ir santykiai nebūtinai bus patogūs ir jaukūs, kitaip tariant, atsargiai elkitės su ugnimi (tai yra aistromis).

REKLAMA

TAURAS

Esate unikalūs, aplink save skleidžiate žemišką grožį ir žavesį. Žvaigždės pirmomis savaitės dienomis užlies jus gausiomis dovanomis. Pasinaudokite šiuo palankiu laikotarpiu tiesiogiai – apakinkite žavesiu, suviliokite jums patinkantį asmenį.

Antroje savaitės pusėje irgi tinka toliau dirbti su praktine magija, nepalikti ramybėje jums patinkančio asmens. Jums nereikia jokių triukų ar specialiųjų efektų. Kai gerai jaučiatės, gerai ir atrodote.

Savaitgalį gali išgaruoti jūsų įprasta ramybė, jei reikalas lies meilę ar santykius. Aistra labai geras dalykas, išjudinantis mus iš apsnūdimo ir abejingumo.

DVYNIAI

Susirašydami el.laiškais ar žinutėmis su mylimu asmeniu savaitės pradžioje, kreipkite dėmesį tai, kas perduodama tarp eilučių. Kartais paprasčiausia žinia gali turėti ne vieną prasmės sluoksnį.

Vieniši Dvyniai, kurie ieško tinkamo asmens ir laiko, kada pakviesti jį į pasimatymą, žvaigždės sako, kad tam puikiai tiks ketvirtadienis ir penktadienis. Tada žibėsite sąmoju ir gera energija, jums bus neįmanoma atsispirti.

Savaitgalį į meilės reikalus pasižiūrėkite praktiškai, nebijokite paskaičiuoti. Nieko čia nėra baisaus, nedidelis atsitraukimas ir santykių analizė dar niekam nepakenkė.

VĖŽYS

Savaitės pradžia tinka maloniam pasibuvimui su savo žmogumi ir svarbaus tarpusavio ryšio stiprinimui. Vienišiems tai geras laikas internete ar savo aplinkoje megzti naujas pažintis, nes tai jiems dabar seksis gana lengvai.

Meilės reikalams antroji savaitės pusė nebus tokia palanki, todėl reikėtų elgtis santūriai ir neišsišokti. Savaitgalį tie žmonės, kurie nesupranta, kokio stiprumo jausmai verda jūsų viduje, gali tai sužinoti, ypač jei mėgins daryti jums spaudimą ir paskubinti priimti kokį nors sprendimą.

LIŪTAS

Savaitei prasidėjus būsite ramūs, santūrūs, susikaupę, į meilės reikalus žvelgsite gana iš konservatyvių pozicijų. Galbūt dabar jums būtinas toks atsitraukimas, kad geriau suvoktumėte situaciją, kurioje atsidūrėte?

Jeigu norite kam nors apsukti galvą, tam reikalui rinkitės ketvirtadienį ar penktadienį. Šypsena, atidus elgesys ir dėmesys… Jums seksis padaryti kuo puikiausią įspūdį. Savaitgalį nuveikite ką nors gero ne tik savo mylimam žmogui, bet ir aplinkiniams, taip pagerinsite savo meilės karmą. Kitaip tariant, kaip šauksi, taip atsilieps.

MERGELĖ

Žvaigždžių šviesa savaitės pradžioje nušvies galybę jūsų talentų ir gebėjimų, taip pat suteiks jėgų juos realizuoti. Šią gerąją energiją „įdarbinkite“ meilės reikaluose, nes čia aistros kais ir žiežirbos lakstys į šalis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

2 straipsnio “Meilės horoskopas savaitei (12 05–11 d.)” komentarai

  1. Gimusi liepos 23 diena, ar as dar vezys, ar jau liutas? Aciu.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA