REKLAMA

Šeimos horoskopas 2017 metams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kaip skirtingų Zodiako ženklų dariniui – šeimai – seksis įveikti naujų 2017 metų iššūkius, įdomu ne tik mums, bet ir astrologams.

Jei šeimoje tėvas yra harmoniją mylinčios Svarstyklės, motina, gimusi po Žuvų ženklu, duktės Zodiakas yra temperamentingasis Avinas, o sūnus – tvarką mylintis Mergelės Zodiako atstovas, kokio astrologinio mišinio tikėtis?

Kartais šeimoje gali išsirikiuoti tie patys astrologiniai ženklai. Būna ir tokių stebuklų, kai mama ar tėvas ir vaikas būna gimę tą pačią dieną, bet tai negarantuoja, kad jų namuose visada švies ir šildys saulė.

Šiame horoskope astrologai pamėgino išsiaiškinti, kurie Zodiako ženklai 2017-aisiais bus labiau linkę į konfliktus, kas pateiks mums siuprizų, o kurie iš Zodiako labiausiai rūpinsis darnia atmosfera.

REKLAMA

AVINAS

Aktyvus ir ugningas šeimos narys Avinas pasistengs, kad naujais metais netrūktų veiksmo, judesio ir jaudulio. Staigiai šoktelėjo vaiko temperatūra ir įvarė tėvamas baimės? Jeigu jūsiškis yra Avinukas, jums tai jokia naujiena. Kitą dieną atžala greičiausiai vėl kuo puikiausiai jausis ir veršis į darželį ar mokyklą.

Tėtis, gimęs po pirmuoju Zodiaku, neteko darbo? Gal ir vaikščios kelias dienas pajuodęs kaip žemė, bet po kelių savaičių jau darbuosis kitame ir daug geresniame. 2017 metais Avino ženklo atstovai pademonstruos meistriškus problemų sprendimo gebėjimus. Saturnas saugos jų užnugarį, Uranas dovanos taip jiems reikalingą lankstumą.

Vis dėlto iki spalio 10 dienos yra tikimybė pervertinti savo jėgas, todėl būkite sąmoningi. Avinams pirmąjį pusmetį labai knietės pasišvaistyti, įsigyti didelį namą ar brangų automobilį ir viršyti savo finansines galimybes.

Nuo vasario 3-iosios iki birželio 6 dienos stos ypač geras metas meilei ir su jausmais susijusiems reikalams. Tai tinkamas laikas susilaukti vaikų, kelti vestuves. Atargiau reikėtų elgtis gruodžio pabaigoje, kai nuo 20 mėnesio dienos Saturnas reikalaus elgtis disciplinuotai ir protingai.

TAURAS

Ateiti pas Taurą į namus ir tapti jo svečiu gali būti nuostabus patyrimas. Niekur nebus taip jauku, taip kvapnu ir skanu, kaip patekus į šio Zodiako globos lauką. Taurams labai svarbus lojalumas, o naujais metais šį žodį jie turėtų užsirašyti didžiosiomis raidėmis.

2017-aisiais Taurams labai didelę įtaką darys Neptūnas. Jis švelnins šiuos užsispyrėlius, padarys juos supratingesnius ir sukalbamesnius, bet ir kiek pasitraukusius į savą pasaulį, sunkiau pasiekiamus aplinkiniams.

Po Tauro ženklu gimę senjorai labai dažnai užsidaro savame praeities pasaulyje ir atsisako reaguoti į dabarties realybę. Tauriukai vaikai susigūžia savame nesaugumo ir kuklumo burbule, todėl juos reikia padrąsinti siekti mokslo, sporto ar kūrybinių laimėjimų, pakurstyti jų ambicijas.

Kupini jėgų šio ženklo atstovai bus kovą ir balandį. Su didžiuliu entuziazmu jie puls gražinti savo namus, kiemą ir sodą. Birželį, liepą, rugsėjį ir spalį Taurai irgi bus pačios geriausios formos. Šiais mėnesiais ypač tinka organizuoti dideles šeimos šventes, kartu išsiruošti atostogų. Tokios kelionės bus po ypač palankia žvaigžde.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA