REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 19-25 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Seksualinis pajėgumas ir apetitas šią savaitę gali kristi, užtat meilės ir harmonijos santykiuose bus su kaupu. Romantiniai jausmai nebūtinai visada matuotini fizinių kontaktų skaičiumi.

Šią savaitę ypač branginsite draugystę, jus siejančią su mylimu žmogumi, taip pat vertinsite dvasinį ryšį ir abiem svarbias vertybes. Net jei šiomis dienomis miegamajame nebus daug veiksmo, vis tiek būsite įsitikinę – esate palaiminti.

TAURAS

REKLAMA

Pirmadienį bendravimą su mylimu žmogumi sunkins atgal pradėjusi judėti komunikacijos planeta Merkurijus. Retrogradiniame judėjimo jis laikysis iki sausio 8 dienos.

Šiuo laikotarpiu gali apimti jausmas, kad su partneriu turite skirtingus idealus. Jeigu pamėginsite apie tai pasikalbėti, aiškiau netaps, tik dar labiau susipainiosite.

Verčiau susitelkite į teigiamus santykių aspektus, kas jus jungia, o ne skiria. Gerbkite vienas kito skirtybes ir galimybę turėti kitokį požiūrį ar nuostatas.

DVYNIAI

Tiems Dvyniams, kuriems su partneriu teks savaitės pradžioje tartis ir derėtis dėl bendrų finansinių veiksmų, lengva tikrai nebus.

Jeigu tik įmanoma, svarbų sprendimą reikėtų atidėti iki sausio 8 dienos. Šį laiko tarpą išnaudokite, rinkdami informaciją ir ieškodami su būsimu sprendimu susijusių galimų kliūčių ar grėsmių.

Sekmadienis bus auksinė diena meilei, todėl ją verta praleisti su jums brangiu asmeniu.

VĖŽYS

Jūsų ženklą taip pat palies atgal judantis Merkurijus, jis sujauks arba apsunkins bendravimą su mylimu asmeniu iki pat kitų metų sausio 8-osios.

Žinodami, kad šiuo metu tiek jums, tiek partneriui sunkiau seksis reikšti mintis, idėjas, paaiškinti savo sumanymus, būkite sau ir vienas kitam atlaidesni, kantresni.

Gera žinia ta, kad dabar galėsite išspręsti santykių problemą ar situaciją, kuri buvo pakibusi, kurią atidėliojote pabaigti ar išsiaiškinti. Dabar turėsite noro ir jėgų to imtis.

LIŪTAS

Kur tik pasisuksite, visur matysite ir jausite – meilė yra. Venera Liūtams padės megzti puikius naujus santykius ar puoselėti esamus ryšius.

Jeigu šiuo metu atostogaujate su mylimu žmogumi, tai bus nuostabus laikas, pripildytas meilės ir džiaugsmo. Vienas kitą stebinsite prasmingomis dovanomis ir linkėjimais.

Kai kurie Liūtai artimiesiems per šventes gali pranešti svarbią džiugią žinią, susijusią su meile, santykiais, šeimos reikalais.

MERGELĖ

Kai kurias Mergeles gali sutrikdyti žinia iš buvusio mylimojo ar partnerio, gal jis ar ji pasirodys ir patys, netgi pasiūlys pamėginti kurti santykius iš naujo.

Labai aiškiai parodykite savo poziciją, kad būtų mažiau nesusipratimų ar nusivylimų. Jeigu nenorite su juo ar ja turėti nieko bendro, taip ir pasakykite, kitaip jie nenustos jūsų atakuoti iki pat kitų metų sausio pirmų dienų.

Kai kurioms Mergelėms nuo šios savaitės iki kitų metų pradžios gali tekti su partneriu spręsti tarpusavio bendravimo klausimus, ypač jei šie kėlė nusivylimą ar įskeldavo pykčius praeityje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA