REKLAMA

Kaip prieššvenčio audroje atrasti ramybę?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Paprastai didžiosios šventės atneša ne tik didelį džiaugsmą, bet ir milžinišką stresą.

Prieš laisvas dienas reikia spėti nuveikti darbus, baigti pirkti dovanas, sudaryti maisto pirkinių sąrašus šventiniam stalui ir atrasti laiko apsipirkti, kad netektų valandos prakiurksoti automobilių „kamštyje“ ar grūstis pirkėjų minioje…

Užduotys ne iš lengvųjų. Nors Kūčios ir Šv. Kalėdos šiemet vyks gana palankiu metu, kai žvaigždės bus išsidėsčiusios mums draugiškai, vis dėlto yra viena išimtis. Jupiteris ir Uranas atsidurs vienas priešais kitą ir būtent ši planetų padėtis nebus itin gera.

Astrologai tiesiog pataria per šventes vengti ar nekviesti į svečius žmonių, kurie mėgsta kitiems gadinti nuotaiką, netgi kursto nesantaiką. Kartais to neįmanoma padaryti, nes tokie asmenys priklauso pačių artimiausiųjų ratui…

REKLAMA

Čia astrologai pataria kiekvienam iš dvylikos ženklų, kaip sumaištyje atrasti ramybę.

AVINAS

Per šventines dienas pajausite Jupiterio ir Urano priešpriešą. Nesistebėkite, jeigu jūsų nuotaika staiga gali kristi.

Kita vertus, šios planetos sąlygos energijos pakilimą. Jos perteklių geriau išbarstykite sporto salėje ar išeikite į ilgą pasivaikščiojimą, neišsiliekite ant aplinkinių žmonių.

Jums labai svarbu atrasti sveikų būdų nusiraminti. Reguliariai pasitraukite nuo aplinkinių kelioms minutėms ir vienumoje, užmerkę akis, pakvėpuokite, giliai įkvėpkite ir iškvėpkite. Pamatysite, koks šis paprastas būdas stebuklingas – ne tik nurimsite, bet ir nuotaika pagerės.

TAURAS

Jums kils didelis noras išrėkti visą per pastarąsias dienas, savaites ir mėnesius susikaupusį pyktį, nuoskaudas, įtampą. Verčiau to nedarykite, nei jūs tai pamiršite, nei aplinkiniai, šventės bus sugadintos.

Pasistenkite kasdienėse situacijose būti lankstesni, pamėginkite laisviau ir labiau atsipalaidavę reaguoti į netikėtumus, pokyčius.

Kai kils pagunda išsilieti, užmerkite akis, įsivaizduokite save prie ežero ar jūros, prisiminkite jums labiausiai įstrigusį atostogų ar poilsio vaizdą ir atkurkite mintyse tada jus apėmusius pojūčius. Tarsi įkvėpkite pajūrio oro, pajauskite vėją, glostantį veidą ir kedenantį plaukus.

DVYNIAI

Atrodys, prieššventinė skuba ir chaosas jūsų visiškai neliečia. Pavojingiausias momentas gali stoti prieš pat Kūčias ir Šv. Kalėdas, kai staiga užgrius visos neigiamos nuotaikos, pasijausite lyg įsiurbti į didelį juodą debesį.

Kaip galite nuo to apsisaugoti? Pajautę, kad artinasi įtampos ar juodos nuotaikos banga, užsimerkite ir dėmesį sutelkite į krūtinės vidurį, pamėginkite įsivaizduoti iš šio taško tarsi iš spindinčio siūlų kamuolio sklindančią ramybę ir švytėjimą.

Nuraminkite save, kartodami, kad jūsų namai yra visada su jumis, jūsų širdyje. Namai yra jūsų tvirtovė ir saugumo uostas.

VĖŽYS

Vieną akimirką jums visko gali pasirodyti per daug, tada ir pratrūksite – imsite ginčytis, šūkauti, atsisakysite su kitais tartis ir bendradarbiauti. Žinoma, dėl to patys labiausiai nusiminsite.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA