REKLAMA

Didžiausia kalėdinė žvaigždžių dovana mums

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ją išdidžiai įteiks Saulė ir Venera. Būtent šios dvi planetos kurs stebuklingą šventinę nuotaiką, harmoningą, džiugią, meilės pripildytą laiką, kurį leisime su šeima, brangiausiais ir mylimiausiais žmonėmis.

Tiesą sakant, nereikia netgi laukti savaitės iki Kalėdų. Laimingas laikas prasideda nuo pirmadienio gruodžio 19 dienos. Marsas bus Žuvų ženkle, o tai lengvins bendravimą, tapsime vienas kitam supratingesni.

Trečiadienį, gruodžio 21-ąją, Saulės ims šviesti iš Ožiaragio Zodiako, tvirčiau jausime tarpusavio ryšius šeimoje, būsime lojalesni ir vienas kitą palaikysime.

Ketvirtadienį, gruodžio 22 dieną, Mėnulis užims palankią padėtį Veneros atžvilgiu. Tai daugeliui mūsų suteiks patrauklaus, netgi erotinio spindesio, įkvėps mus dalytis švelnumu su tais, kuriuos mylime. Neturintieji poros, gali pajausti – jie jau pasirengę įsimylėti.

REKLAMA

Gruodžio 23-iąją, penktadienį, Mėnulis susijungs su Jupiteriu. Šios dvi planetos mums padės pasijausti stipresniais, labiau pasitikėti savimi, bet ir motiniškai rūpintis aplinkiniais.

Per Kūčias, gruodžio 24 dieną, Mėnulis bus palankioje padėtyje su Neptūnu. Šeimoje, mūsų aplinkoje įsivyraus darna, būsime vienas kitam jautresni, supratingesni, tai leis pajausti stipresnį mus siejantį ryšį.

Pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, nutiks meilės stebuklas. Venera susijungs su Jupiteriu, Uranu ir Saturnu. Žmones šios planetos užlies optimizmu, švelnumu, gerumu ir žavesiu. Meilė, ištikimybė, lojalumas, suprasime, yra pačios didžiausios vertybės. Meilė sujungs, suriš, sucementuos šeimas.

AVINAS

Venera išryškins didžiausius Avino ženklo atstovų privalumus – tiesumą, atvirumą, širdies šilumą. Jais užbursite aplinkinius priešventiniu laikotarpiu ir per Kalėdas. Šiuo metu pasijausite mylimi ir vertinami. Dabar nebenorėsite ginčytis, veltis į audringas diskusijas, kurios gali apkartinti šventinę nuotaiką.

Visa esybe būsite už harmoniją, todėl aplink save skleisite taikingą, draugišką nusiteikimą. Tai padės užkariauti aplinkinių širdis, ypač vaikų, partnerio, giminaičių. Didžiausia žvaigdžių dovana jums ir bus tarpusavio ryšio ir bendrystės pajautimas per šventes.

Tai jums teiks galybę džiaugsmo ir ateinančiais naujais 2017 metais. Būtent meilės planeta Venera jau nuo vasario pradžios užburs jūsų gyvenimą. Jausmai kunkuliuos kovo mėnesį, o gegužis bus ypač aistringas. Avino ženklo valdovas Marsas naujaisiais metais pasirūpins, kad būtumėte stiprūs, kupini energijos ir sveiki.

Iki spalio Jupiteris, gerovės ir laimės planeta, suteiks galimybių patirti daug laimingų akimirkų. Sulauksite ir profesinio pripažinimo, uždirbsite daugiau pinigų, o šeimoje įsivyraus taika ir santarvė.

TAURAS

Pamirškite senas baimes dėl pinigų. Saulė su Tauro ženklu sudarys draugystės sutartį ir stiprins jo atstovų saugumo jausmą. Šis lydės prieššventiniu laikotarpiu ir per Kalėdas. Taurų namus užvaldys darna, o visus šeimos narius suvienys meilė.

Jausite naują, stiprų pojūtį, kad esate labai artimai susiję su kiekvienu šeimos nariu. Patirsite jų meilę, rūpestį ir nuoširdžius linkėjimus. Didžiausia žvaigždžių dovana jums ir bus dalijamasis, bendrystės jausmas. Tai suteiks laimės, įkvėps optimizmo, užlies švelnumu, padės siekti sėkmingų rezultatų visose srityse.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.