REKLAMA

Didžiausia kalėdinė žvaigždžių dovana mums

REKLAMA

2017-ieji jums bus stiprybės pajautimo metai. Nuo kovo pradžios iki balandžio pabaigos jus stiprins Marso planeta. Ji suteiks jėgų realizuoti vieną didžiausių savo svajonių ar sumanymų. Sulauksite ne tik pripažinimo, bet ir daug pinigų. Už visas jūsų pastangas bus gausiai ir dosniai atlyginta.

Naujaisiais metais jums seksis apžavėti aplinkinius savo asmenybe ir gebėjimais, padaryti jiems geriausią įspūdį. Spalio viduryje galimas stiprus proveržis, nes įsiverš Jupiteris, atnešdamas jums galybę naudingų galimybių. Tai bus jums tikri svajonių metai.

DVYNIAI

Tiek Mėnulis, tiek Venera dailiai nuspalvins jūsų šventinę savaitę. Nuotaika bus tokia gera, kad norėsite apkabinti visą pasaulį! Būsite jautrūs ir atidūs namiškiams, todėl pajausite stiprų tarpusavio ryšį.

Dabar su jais kaip niekada jausitės namuose. Kalbame ne apie pastatą, o būseną, kai jus apsupa patys artimiausi ir jums brangiausi žmonės. Sugebėsite parodyti, kaip juos mylite ir kaip jie jums rūpi. Kiekvienam atrasite tinkamą žodį. Dabar seni ginčai ar nuoskaudos bus pamiršti. Tai bus pati brangiausia žvaigždžių dovana Dvyniams.

REKLAMA

Artėjančiais 2017 metais savo asmenybe žavėsite aplinkinius, gebėsite juos įtikinti, kuo tik panorėsite. Darbe jūsų laukia pripažinimas ir naujos savirealizacijos galimybės. Nuo birželio 7 iki 21 dienos patirsite ypatingą laimės išgyvenimą. Gal tomis dienomis verta pabandyti sėkmę loterijoje?

VĖŽYS

Tai bus tokios Kalėdos, apie kokias visada svajojote, kokios jums pačios brangiausios, kai jas galite švęsti su pačiais artimiausiais ir mylimiausiais žmonėmis.

Šventiniu laikotarpiu ypač sustiprės jūsų noras visais pasirūpinti, apkamšyti, pamaitinti, paglostyti, parodyti savo meilę ir atsidavimą. Iš aplinkinių taip pat sulauksite pagarbos ir dėkingumo. Jūsų aplinkoje įsivyraus meilė.

Artėjantieji 2017-ieji jums bus stiprių jausmų metai. Tai bus tikra jausmų audra, kuri užvaldys jūsų gyvenimą. Per audrą laive juk nelabai į ką gali atsiremti, įsikibti. Taigi jums teks paleisti visus „ramsčius“ (senas nuostatas, įpročius), mokytis pasitikėti gyvenimu ir pasaulio gerumu.

Jau nuo sausio pradžios meilės planeta Venera jūsų pasaulį užlies harmonija ir meile. Neturintieji poros, šiuo metu gali sutikti gyvenimo meilę.

2017 metais turite galimybę susikurti tokį gyvenimą, kokio visada norėjote. Nuo kovo iki spalio pirmos dekados galite netgi laimėti pinigų loterijoje. Ir be jos šiuo laikotarpiu į jūsų sąskaitą turėtų įplaukti daugiau pinigų nei įprastai.

LIŪTAS

Tai bus svajonių Kalėdos. Tokias stebuklingas patyrėte gal tik tada, kai buvote vaikai. Tas mistiškas jausmas, kai atrodo, priklausai visam pasauliui ir jis priklauso tau… Dar pamenate tokį?

Net jeigu pastaruoju metu išgyvenote sunkumų ar likimo smūgių, dabar pajausite, kad nugara atsitiesia, galvą vėl išdidžiai keliate aukštyn, nes jūsų vidinė stiprybė ir jėgos sugrįžta.

Didžiausia žvaigždžių dovana jums ir bus šis tikėjimas savimi, savo sėkme. Jus užvaldys optimistiška, šilta, dosni nuotaika, nes jausitės mylimi, jumis žavimasi, jus vertina, pripažįsta ir brangina.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA