REKLAMA

Didžiausia kalėdinė žvaigždžių dovana mums

REKLAMA

2017 metais ypač sustiprės jūsų asmenybės žavesys, kuris susideda tiek iš jūsų vidinės stiprybės, tiek draugiško būdo ir dosnios širdies. Šiais metais, ypač pirmaisiais trim mėnesiais, turėsite galimybę pasijausti laimėtojais. Atrodytų, atsitiktinumai bus kone kas žingsnį. Jie bus malonūs, naudingi, vertingi ir suteiks daug laimės išgyvenimų.

MERGELĖ

Esate jautrūs kitų skausmui, vargams ir problemoms. Mėnulis galbūt šį jautrumą dar padidins. Užtat Marsas suteiks jėgų ir stiprybės, kad galėtumėte pasirūpinti tais, kurie jums patys brangiausi.

Šios dvi planetos padovanos drąsos, padės būti atviresniems su artimais žmonėmis. Tai, pamatysite, yra pati didžiausia dovana, kurią šiemet žvaigždės jums įteiks Kalėdoms. Gera žinia, šis susietumo, bendrumo ir saugumo jausmas sulig šventėmis neišgaruos, jis dar ilgai pasiliks.

2017 metus stipriausiai pažymės draugystė. Ji jūsų gyvenime aiškiausiai pasimatys, iškils į pirmas gretas kovo mėnesį. Pajausite ypač stiprų ryšį su vienu draugu, kuris jus palaikys, suteiks tikėjimo ir stiprybės net sunkiausiais gyvenimo momentais.

REKLAMA

Nuo birželio pabaigos iki rugpjūčio pradžios patirsite vertingiausią jausmą – saugumą. Jį suteiks naujas pinigų šaltinis.

SVARSTYKLĖS

Laimė aplankys ir jūsų namus. Jupiteris bus Svarstyklių ženkle. Šio Zodiako atstovai pajaus ne tik gerovės ir laimės planetos, bet ir originaliai, spontaniškai nusiteikusios meilės valdovės Veneros poveikį.

Štai taip dvi planetos nuspalvins jūsų šiųmetes Kalėdas. Tai bus harmonijos ir bendrystės šventės. Priklausymo šeimai, giminei, bendraminčių ratui jausmas dabar visiškai nebus ribojantis. Jis suteiks pasitikėjimo savimi ir saugumą. Štai tokią dovaną Svarstyklėms per Kalėdas įteiks žvaigždės.

Pirmais artėjančių 2017 metų mėnesiais šio ženklo atstovus spindėti, atsidurti dėmesio centre ir dar labiau savo jėgomis pasitikėti skatins Venera su Marsu. Jums pavyks beveik viskas, ko tik imsitės. Jūsų laukia laimėjimai profesiniame ir asmeniniame gyvenime.

SKORPIONAS

Nepasitikėjimas, pykčiai galėjo pastaruoju metu atitolinti nuo artimų žmonių. Į jūsų širdis ir namus sugrįš taika ir santarvė. Tai jums dovanos Mėnulis ir Marsas.

Šios planetos padės per šventes sulaukti partnerio, vaikų, giminaičių dėmesio ir meilės, kurie nušvies šiųmetes Kalėdas. Jau prieššventinę savaitę jus apims stiprus pasitikėjimo savimi ir jus supančiais žmonėmis jausmas.

Tvirtai tikėdami tuo, ką sumanėte ir ką darote, imsitės veiklos po švenčių ir tolimesniais mėnesiais. Stiprybė, drąsa, jautrumas ir atidumas jums bus didžiausia žvaigždžių įteikta dovana. Ji padės pajausti bendrystę su šeima ir sulaukti jos palaikymo visur ir visada.

Artėjančiais 2017 metais sustiprės jūsų uoslė naudingiems sandoriams, taip pat didės atkaklumas ir ryžtas. Šios savybės jums pasitarnaus profesinėje veikloje, būsite pastebėti ne tik klientų, kolegų, bet ir vadovų ar investuotojų. Jums garantuotas kilimas aukštyn. Ar šiuo palankiu fonu pasinaudosite, priklausys tik nuo jūsų pačių.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA