REKLAMA

Didžiausia kalėdinė žvaigždžių dovana mums

REKLAMA

ŠAULYS

Mėnulis su kaupu pripildys Šaulius žavingo pasitikėjimo savimi. Būsite draugiški, šilti, optimistiški. Tuo ir žavėsite aplinkinius prieššventinę savaitę ir Kalėdoms atėjus.

Pajausite, kad Visata jus lepina: kad ir ką darytumėte, prie ko beprisiliestumėte, tai pasmerkta sėkmei. Didžiausia žvaigždžių dovana, kurią gausite per Kalėdas, bus tvirtas pasitikėjimo savimi jausmas ir gyvenimo džiaugsmas, persismelkiantis per visas jūsų odos poras.

Aplinkiniai žmonės užsikrės jūsų optimizmu, džiaugsmu ir entuziazmu. Jie norės su jumis leisti laiką, būti šalia. Širdis sujungiantis artumas juk ir kuria tą mistišką šventinę nuotaiką.

Ką jums atneš artėjantys 2017 metai? Pirmomis jų savaitėmis Šauliams teks vaduotis iš nedidelės krizės. Tačiau metai jiems bus dosnūs, pripildys juos meilės sau ir aplinkiniams.

REKLAMA

Jau nuo vasario pradžios tuo rūpinsis meilės valdovė Venera, gegužis bus ypač aistringas mėnuo. Tie, kurie dar neturi poros, gali įsimylėti karštai, be sąmonės, be proto. Nereikėtų gąsdintis stiprių jausmų, viskas baigsis gerai. Šauliams pavyks sukurti santykius, taip pat atkurti bendrystę su aplinkiniais. Jausitės su jais susiję, o ne atskirti. Tai geras jausmas.

OŽIARAGIS

Saulė, įėjusi į Ožiaragio ženklą, suteiks jums jėgų, stiprybės ir nepajudinamo pasitikėjimo savimi. Marsas aštrins protinius gebėjimus, taigi nenuostabu, kad būsite pirmose gretose, tikri lyderiai tiek darbe, tiek šeimoje ar giminėje.

Šventinę savaitę išgaruos jus kankinusios abejonės, netikrumas, nepasitikėjimas, baimės. Tokia bus kalėdinė žvaigždžių dovana Ožiaragiams. Mėnulis padės būti jautresniems, atidesniems aplinkiniams žmonėms, kuriuos mylite ir kurie myli jus. Pajausite jų rūpestį ir dėmesį, tai labiausiai šildys per šventes ir teiks daugiausia laimės.

Artėjantys nauji 2017 metai irgi bus palankūs tiems, kurie nebijos atsidurti priekyje. Merkurijus jau nuo pirmų sausio savaičių padovanos Ožiaragiams įspūdingą pasitikėjimą savo jėgomis, o Plutonas saugos jų užnugarį, kad jokie netikėtumai jų neparklupdytų.

Jums seksis įgyvendinti profesinius planus, sutarti su kolegomis, bendradarbiauti, pelnyti jų ir valdžios pagarbą bei pripažinimą. Be to, už savo darbą sulauksite padoraus ir dosnaus atlygio.

VANDENIS

Venera šventinę savaitę ir metų pabaigą pripildys laimės ir meilės. Šiemet sulauksite tikrai puikių, netgi svajonių švenčių.

Jų metu Vandenius užlies stiprus laimės jausmas, jie mėgausis šventine nuotaika ir jais supančiais žmonėmis. Būtent žmonės ir bus ta pati didžiausia dovana, kurią jiems įteiks šiemet žvaigždės. Ji teiks daugiausia džiaugsmo.

Naujais 2017 metais irgi nesiskųsite. Jums netrūks genialių, spontaniškų idėjų. Jau nuo kovo pabaigos galėsite su Urano pagalba jas pradėti įgyvendinti.

Jupiteris, gerovės ir laimės planeta, taip pat bus šalia, nepavargdamas kurs galimybių ir padės patirti laimingų akimirkų. Saugumo jausmas irgi bus patenkintas, taigi galėsite miegoti ramiai.

ŽUVYS

Šventinė savaitė suteiks naują postūmį, kilstelės Žuvų optimizmo, gerumo, švelnumo lygį. Aplinkinius užbursite žavesiu, rūpestingumu ir atsidavimu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA