REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Daug nuveiksite pirmadienį ir antradienį. Nesistebėkite, jei labai norėsite valgyti ar užkandžiauti, taip mėginsite tuojau pat atstatyti prarastus energijos išteklius. Tik būtų gerai, kad ne šokoladas arba greitas maistas taptų jūsų taikiniu.

Trečiadienį ir ketvirtadienį nereikės jokių įtikinėjimų, nes natūraliai ieškosite gerų ir tikrų dalykų. Penktadienį pakaks tiek veiklos, tiek romantikos.

Žodžiu, bus visko, ko pageidausite. Jeigu pernelyg taškysitės visą savaitę, galite pasijausti išvargę. Tegu šventinis savaitgalis būna ramesnis, atstatantis jėgas.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Švelnūs, pasteliniai tonai labai gerai tiks išpuoštoje, lempučių ir žaisliukų, įvairiausių puošmenų pripildytoje aplinkoje. Be to, jie išryškins švelniąją Avinukų pusę.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 9, 10, 27, 41, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Jaunuoliai ir vaikai suteiks jums daugiausia džiaugsmo.

TAURAS

Pirmomis savaitės dienomis jausitės saugiai, todėl išjungsite visus apsauginius mechanizmus ir svarbiam žmogui atskleisite jausmus. Jis ar ji parodys susidomėjimą ir užduos jums daug klausimų.

Deja, nuo trečiadienio iki penktadienio nesitikėkite palankios aplinkinių reakcijos ar supratingumo. Galimas ginčas, kas teisus ar teisesnis, mėginimas parodyti, kas čia valdo ar kas svarbesnis. Laimei, šventinis savaitgalis bus pripildytas muzikos, geros nuotaikos ir meilės.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai raudona dabar suteiks jums energijos ir stiprins.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 16, 27, 31, 35, 42 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Dabar jausitės gerai, apsupti žmonių. Svarbiausia – nelikite per šventes vieni.

DVYNIAI

Mąstysite praktiškai, nes mintys suksis apie ateitį. Kai kas pirmomis savaitės dienomis gali jus apkaltinti kandumu. Gal jie tiesiog bus prastai nusiteikę, nes negauna, ko nori, gal nesijaučia apipilti pinigais?

Savaitės viduryje seksis bendrauti, nes pokalbio tema nukryps nuo pasibėdojimų, išlaidų, pinigų trūkumo į intelektualesnes ir daugiau jums džiaugsmo teikiančias erdves. Jomis galėsite pasimėgauti ir darbo savaitės pabaigoje.

Šventinį savaitgalį būsite susirūpinę detalėmis, tik nepameskite bendro vaizdo, dėl ko, taip sakant, visi čia susirinkome. Juk Kalėdos!

Laiminga savaitės spalva. Per šventes galite sau leisti pasirodyti, tai yra ištraukti savo originalius aprėdus, taip sukurti sau bei kitiems pakilią nuotaiką.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 8, 14, 22, 34, 39 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Visi Oro ženklai (Dvynys, Svarstyklės, Vandenis) dabar teiks jums daugiausia laimės.

VĖŽYS

Dėmesys nukryps į jūs. Taigi pasinaudokite palankiu metu ir pareikškite apie tai, kas jums svarbiausia, kalbėkite įtikinamai. Energijos tam turėsite pakankamai.

Trečiadienis ir ketvirtadienis bus itin ekstravagantiškos dienos, kai galbūt nutarsite sau ar mylimiausiems padovanot originalią ir įsimintiną dovaną.

Penktadienį nenustygsite vietoje, kaip džiaugsitės ja, sunkiai seksis išlaukti pirmos Kalėdų dienos, kai galėsite apie ją pareikšti garsiai. Šventinėmis dienomis vėl sugrįžite į įprastą kuklią, nuosaikią nuotaiką, mintimis būsite susitelkę į ateitį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA