REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 26-01 01 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje būsite greiti, protas veiks žaibiškai, o liežuvis bus lyg medumi teptas. Kitaip tariant, jūsų rankose atsidurs patys puikiausi instrumentai, kurie labai pasitarnaus romantiniuose reikaluose.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje apims nostalgiškos nuotaikos, norėsis praleisti laiką su draugais, kartu pažiūrėti filmą, nueiti į kavinę ar barą ir sužaisti boulingo partiją.

Penktadienis – puikiausia diena meilei, taigi išnaudokite ją tinkamai. Romantikos nepritrūks ir savaitgalį, ja taip pat pagardinkite Naujųjų sutikimą.

REKLAMA

TAURAS

Negali pasakyti, kad jus apniks abejonės, tiesiog iš skirtingų perspektyvų pasižiūrėsite į situaciją. Jeigu galite, pirmomis savaitės dienomis, nepriimkite jokių sprendimų. Tam palankesnis metas bus trečiadienį ir ketvirtadienį.

Tai, beje, ir geriausios šios savaitės dienos meilei, tinkamos susitikti, bendrauti, dalytis meile su pačiu brangiausiu žmogumi. Užtat savaitgalį palanku leisti laiką su draugais, taip pat su jais pasitikti Naujuosius.

DVYNIAI

Geriausios Dvynių dienos meilei – pirmadienis ir antradienis. Taigi nėra ko laukti, nuo savaitės pradžios šokite į romantikos traukinį.

Savaitės viduryje būsite užsiėmę svarbiais smulkiais reikaliukais, o štai penktadienis bus kaip reikiant: aplankys lengvumas, noras linksmintis, juokauti, vilioti. O jei dar mielas žmogus šalia, ko dar reikia?

VĖŽYS

Laikas lįsti iš kiauto ir imti veikti. Įdėkite pastangų, tada rezultatai jūsų nenuvils. Įsidėmėkite trečiadienį ir ketvirtadienį, tai bus jūsų geriausios šios savaitės dienos meilei.

Visi pojūčiai pasieks aukščiausią jautrumo ribą, todėl priešingai lyčiai atrodysite labai patrauklūs. Taip pat gerai žinosite, ką tinkamu metu pasakyti ar padaryti.

Savaitgalį raskite laiko pabūti vienumoje, kad, susirinkus Naujamečio pobūvio svečiams ar nuvykus į svečius, ne laiku nepratrūktumėte.

LIŪTAS

Kad ir koks oras būtų už lango, paskutinė metų savaitė Liūtus apdovanos jaukia žmogiška šiluma ir netgi kaitria aistra. Savaitės pradžią nuspalvins draugai, kvietimai vakarieniauti ar apsilankyti renginiuose. Žodžiu, pasitaškysite, netaupydami jėgų.

Savaitės viduryje kils noras atidžiai pasižiūrėti į savo meilės situaciją, pasiklausti širdies, ar viskas gerai, ar kur nereikia atlikti diagnostikos, ką pataisyti, kam daugiau skirti dėmesio?

Nuo penktadienio ir visą naujamečio laukimo savaitgalį bus tobulos dienos meilei – joje prisipažinti, ją skleisti ir atskleisti, pasitelkiant vaizduotę ir įgyvendinant originalius, netikėtus, įsimintinus scenarijus. Stebuklai ne nutinka, juos kuriame patys.

MERGELĖ

Pareiga šaukia? Na, ir kas? Kad ir kokius svarbius reikalus tvarkytumėte, šią savaitę tikrai nenorėsite praleisti tinkamo momento.

Geriausios jūsų dienos meilei bus trečiadienis ir ketvirtadienis, kai noriai bendrausite, kai būsite pastebėti. Jeigu kils kokia romantiška idėja, iškart ją įgyvendinkite, nes žvaigždės jums bus palankios.

Savaitgalį gali būti daug šurmulio, veiksmo, net norėsis pasitraukti ir pabūti kažkiek ramiai, vienumoje. Padarykite tai, nejausdami jokio kaltės jausmo. Visiems bus geriau, jei Naujuosius pasitiksite pailsėję ir gerai nusiteikę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA