REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 02-08 d.)

REKLAMA

AVINAS

Spręsdami apie knygą tik pagal jos viršelį galite daug netekti. Ši taisyklė puikiai tiks pirmąją sausio savaitę. Suteikite kitam šansą, o galbūt antrąjį, ir leiskite sau sužinoti, kas gi slepiasi už viršelio. Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis – puikus metas pajusti atostogų dvasią. Nepraleiskite progos pasidžiaugti, pasilinksminti ir įsileisti į savo gyvenimą šiek tiek romantikos. Nesureikšminkite mažų nesėkmių meilės srityje, priešingai, tai gali būti puiki proga patobulinti savo santykius ir pradėti naują etapą.

TAURAS

Nelaukite, kol meilė jus suras ir patys jos dairykitės. Viduryje savaitės jus gali nustebinti romantiškas pasimatymas, kuris sujaudins jus iki širdies gilumos. Jei esate vieniši, naują meilę galite sutikti muziejuje ar meno galerijoje. Savaitgalį būsite kaip niekada žavingi ir aistringi, tad nepraleiskite progos tuo pasimėgauti. Na, o savo egoizmą paslėpkite kur nors giliai.

DVYNIAI

REKLAMA

Nesikiškite į svetimus reikalus, juk nenorite, kad kažkas griautų ir jūsų planus. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį meilė tiesiog tvyros ore. Jei esate vieniši, kaip niekada trauksite kitų dėmesį, o patys spinduliuosite gera nuotaika. Savaitgalį galite jaustis kiek pervargę, tad pravartu atsisakyti vieno ar kito vakarėlio ir leisti sau atgauti jėgas.

VĖŽYS

Pirmadienis ir antradienis žada santūrios romantikos pliūpsnį. Mėgausitės komplimentais ir dėmesiu bei kartu su mylimu žmogumi kursite ateities planus. Viduryje savaitės tarpasmeniniai santykiai klostysis ne taip gerai, tad norint, kad kiti jus suprastų, teks gerokai pasistengti. Savaitgalį nepraleiskite progos pasilinksminti. Nuotykiai ir pramogos tikrai pakels jums ūpą.

LIŪTAS

Į meilės santykius pažvelkite analitiškai ir jei reikia paprašykite patyrusio draugo pagalbos, ypač, jei meilės fronte pastaruoju metu itin trūksta romantikos. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį galite sulaukti kai ko netikėto – galbūt senas draugas (-ė) ar naujas pažįstamas (-a) ims rodyti jums išskirtinį dėmesį. Priimkite tai ir leiskite sau pasimėgauti tuo. Savaitgalį geriausia savo laiką ir dėmesį skirti pačiam brangiausiam žmogui: nevenkite komplimentų, gražių žodžių ar tiesiog nuoširdaus ir atviro pokalbio.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje meilės srityje viskas susidėlios į vietas ir tai jums patiks. Būkite aktyvūs, pasakykite, kaip jaučiatės ar apie ką svajojate, galbūt iš naujo įžiebkite priblėsusią aistrą. Viduryje savaitės gali tekti priimti svarbų sprendimą, susijusį su antrąja puse. Nesikankinkite ir geriau pasikalbėkite apie vertybes, galbūt kitas žmogus padės jums priimti sprendimą. Savaitgalį jūsų laukia tikras emocijų antplūdis, laimei, jos bus džiugios ir suteiks daug laimės.

SVARSTYKLĖS

Gali būti, kad savaitės pradžioje turėsite perlipti per save ir atleisti, galbūt net sau pačiam. Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis – puikios dienos flirtui, vakarėliams ir pasimatymams. Sulauksite kaip niekada daug dėmesio, tad leiskite sau pasimėgauti juo. Savaitgalį prisiminkite, kad svarbiau idėja, o ne tai, kas materialu. Klausykite savo širdies ir viskas išsispręs taip, kaip jūs norite.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA