REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Paruošiamieji darbai atlikti, laikas veikti. Jeigu, manote, prireiks pagalbos, išdrįskite jos pasikviesti. Nustebsite, kaip žmonės mėgsta padėti. Kad ir kas nutiktų antradienį, pasistenkite mąstyti blaiviai ir suvokti situaciją realiai.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje už santūrumą ir gebėjimą susitvardyti būsite dosniai apdovanoti. Darbo savaitės pabaiga gali nuvilti, tačiau savaitgalio ši nuotaika neužgoš. Laisvomis dienomis jums seksis, jausitės it tikra žvaigždė.

Laiminga savaitės spalva. Smėlio, rudi tonai pošventiniu laikotarpiu suteiks ramybės ir padės labiau atsipalaiduoti.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 6, 8, 9,11, 16, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris noriai padeda, kai jums visko staiga pasidaro per daug.

TAURAS

Pirmomis savaitės dienomis jausitės saugūs, tvirti ir pasitikintys savimi. Nenuostabu, kad nemažai žmonių tiesiog norės pabūti šalia jūsų, jie lydės jus susižavėjimo ir nuostabos kupinais žvilgsniais.

Tačiau savaitės viduryje ir antroje jos pusėje galite susidurti su tokiais, kurie norės jums pakenkti. Elkitės oriai, nesuteikite jiems džiaugsmo, prarasdami pusiausvyrą.

Penktadienį pasaulis vėl jums plačiai šypsosis. Šeštadienį ir sekmadienį leiskite su gerai pažįstamais ir maloniais žmonėmis.

Laiminga savaitės spalva. Violetinė padės švelniau bendrauti ir geriau įsijausti į aplinkinių nuotaikas.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 9, 12, 17, 30, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris visada yra šalia, net jei būnate prastai nusiteikę.

DVYNIAI

Norėdami savaitės pradžioje atrasti atsakymą į jums rūpimą klausimą, turėsite padirbėti detektyvais. Rinksite „įrodymus“, stebėsite užuominas, ieškosite raktų mįslei įminti. Būsite nusiteikę ryžtingai, sieksite atskleisti tiesą.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje didelę įtaką jums darys aplinkiniai ir jų nuomonė. Pasikalbėję, įsigilinę į vieną ar kelis požiūrius, galėsite aiškiau pamatyti ir jums svarbią situaciją.

Penktadienį ir šeštadienį ji gali tapti netgi trikdanti: kuo aiškiau viskas atrodys, tuo daugiau jums kils klausimų, ypač susijusių su jūsų ateitimi. Sekmadienį skirkite poilsiui.

Laiminga savaitės spalva. Jeigu prieš svarbų pokalbį jums trūks drąsos, pastiprinimo suteiks raudona spalva.

Laimingi savaitės skaičiai: 13, 24, 30, 32, 41, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Draugai dabar jums bus patys svarbiausi.

VĖŽYS

Jeigu kas nors jums kelia nerimą, susirūpinimą, verčiau į tai pasigilinkite pirmomis dienomis, nes kitaip visą savaitę neturėsite ramybės. Ne ignoruoti, o stengtis išsiaiškinti – geriausias kelias atsikratyti slegiančio jausmo.

Jei tai padarysite, savaitės viduryje ir antroje jos pusėje apims pasitenkinimas ir sustiprės pasitikėjimas savo jėgomis. Priimkite naujus iššūkius lygiai taip pat – iškart ieškokite galimo sprendimo.

Darbo savaitės pabaigoje pasijausite pavargę nuo žmonių, jums tesinorės į namus užsisakyti picos ir, įsitaisius ant sofos, žiūrėti filmus. Jei reikės, poilsiui skirkite ir kitas dienas. Tada sekmadienis bus energingas ir netgi triukšmingas.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA