REKLAMA

Kinų horoskopas sausiui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Iki sausio pabaigos, Lietuvos laiku iki 2017 metų sausio 28-osios ryto, dar valdys impulsyvioji, išradingoji ir atlapaširdė Ugninė Beždžionė.

Beveik visą pirmąjį 2017-ųjų mėnesį dar galime mėgautis laisve, nes greitai turėsime susitaikyti – negalėsime kliautis vien improvizacija ir spontaniškumu.

Ugninio Gaidžio metais pravers geros manieros, stilius ir elegancija (tiek elgesyje, tiek aprangoje). Meilėje geriau irgi vengti eksperimentų. Apskritai nuo sausio pabaigos ir likusius vienuolika mėnesių mums reikės daugiau kantrybės ir ištvermės visose gyvenimo srityse.

ŽIURKĖ

REKLAMA

Pasiruošimas

Praėjusiųjų metų valdovė Beždžionė puikiai sutarė su Žiurke. Greičausiai šio ženklo atstovai tikrai nesiskundė, nes darbe buvo įvertinti, pinigų daugėjo.

Sausį pasistenkite į savo gyvenimą pažvelgti kiek kitaip, įnešti daugiau struktūros, tvarkos, mokykitės elgtis organizuotai. Likusiais metų mėnesiais jums toks požiūris ir nauji įgūdžiai labai pravers.

O kaip meilės reikalai? Neikite į jokius niekingus kompromisus. Klausykite širdies, nes protas gali apgauti.

JAUTIS

Pasitikrinimas

Jeigu gerai jaučiatės, kur esate, ten ir likite. Kitiems Jaučiams verta įsidėmėti: dabar už lankstumą ir drąsą sulauksite atlygio.

Jeigu ilgai mąstėte apie pokyčius, sausį jau reikėtų pradėti veikti. Vėliau galėsite pataisyti, jei iškart kas nepavyks. Mėnesio pabaigoje prasidėsiantys Ugninio Gaidžio metai jums bus laimingi ir sėkmingi.

TIGRAS

Tik kantrybės!

Sausio mėnesį Tigrams verčiau užsimerkti ir irtis tolyn. Jei atrodys, kad pasaulis susimokė prieš jus, žinokite, jums tik taip atrodo.

Jau greitai viskas susitvarkys, bet iki tol būtų gerai, kad bendraudami pasitelktumėte santūrumą ir toleranciją. Būkite kantrūs ir nesileiskite provokuojami. Meilėje prireiks atvirumo ir pasirengimo priimti kitokį požiūrį.

KIŠKIS

Tas mielas pastovumas

Kiškiai sausį sulauks galimybės ramiau tvarkyti reikalus, lėčiau mąstyti ir judėti. O labiausiai džiugins į gyvenimą grįžtantis stabilumo ir saugumo pojūtis.

Praėjusieji mėnesiai greičiausiai jus iškankino skuba, netikėtumais, taip sukeldami daug įtampos. Dabar galėsite ramiai, kaip mėgstate, susitelkti į tai, kas vyksta, į dabartį. Taip pat – pasikliauti stipria intucija. Ja galėsite pasitikėti visus ateinančius mėnesius.

DRAKONAS

Nauji privalumai

Dar galite pasimėgauti išeinančios Ugninės Beždžionės metais. Jie, o kartu ir improvizacijų laikas, baigsis sausio 28 dieną, tada prasidės Ugninio Gaidžio valdymo laikotarpis. Jo metu teks susikaupti, kliautis sveiku protu, mažiau rizikuoti.

Asmeniniame gyvenime sausį jums labiausiai rūpės klausimas, o kiek gi asmeninės erdvės jums reikia? Be to, pamažu imsite suvokti, kad stabilumas ir pastovumas (gyvenime ir santykiuose) turi nemažai privalumų.

GYVATĖ

Sudie, nuobodybe!

Beždžionė jos valdymo metais, kurie baigsis sausio 28 dieną, Gyvatės ženklo atstovus ištraukė iš komforto zonos. Jiems teko susidurti sau daugybe netikrumo, nepastovumo, chaoso, tačiau per tuos metus jie nemažai išmoko naujo. Pavyzdžiui, mažiau planuoti, būti lankstesniais.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA