REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 09-15 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitę pradėsite ne vos vos rusendami, o karštai liepsnodami. Jeigu ką mylite ar kas nors jums patinka, tai ir parodysite, eisite tiesiai, o ne aplinkkeliais. Kas gali tam atsispirti? Jeigu esate vieniši, jums patinkantį asmenį kvieskite į pasimatymą.

Antroje savaitės pusėje greičiausiai pabaiginėsite, taisysite, kas dar nepadaryta, neužbaigta. Skubėsite, versitės per galvą, o neverta. Geriau giliai įkvėpkite ir su džiaugsmu pabaikite, ką privalote.

Savaitgalį didžiausia dovana bus jūsų gebėjimas pamatyti džiaugsmingą ateitį ir ją parodyti mylimiems žmonėms. Susitelkite į tą, kuris jums rūpi labiausiai, pasinerkite į romantiką ir stebėkite, kas nutiks.

REKLAMA

TAURAS

Jums nereikia jokių akį traukiančių dovanų, jokių blizgučių. Savaitės pradžioje aiškiai jausite ir parodysite, kad vertinate tikrumą, tik jis jums daro įspūdį. Žvelkite giliau ir pamatykite, ko nepastebi kiti. Tai – jūsų stiprybė.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje už ramybę, kantrybę ir santūrumą jums bus įteikta nuostabi dovana – jūsų širdyje įsižiebs džiaugsmo ugnys, o ateitis sužibės nuostabiomis spalvomis.

Pokalbis su jums ypatingu žmogumi širdyje įžiebs jaukumą ir šilumą. Savaitgalis gali pateikti netikėtumų, keistumų. Jei sugebėsite juos priimti, nenusivilsite.

DVYNIAI

Nors jaučiatės gabesni, protingesni, išradingesni už kitus ir norite juos pamokyti, žinoma, galite, bet taip neatrodysite patrauklesni aplinkiniams, tik susikursite priešų. Verčiau entuziastingai keiskitės idėjomis, tai įkvepia, uždega ir tai tikrai yra žavu.

Antroje savaitės pusėje pajausite, kad atėjo laikas atvirumui ir sąžiningumui. Kai kas santykiuose jums trukdo judėti į priekį, taigi ieškokite priežasčių ir tempkite jas į dienos šviesą.

Savaitgalį visiems Dvyniams yra tikimybė atrasti naujų požiūrio taškų, kitaip pažvelgti į tradicijas ar rutina tapusius dalykus, o vienišiai gali sutikti įdomų žmogų. Priimkite šias dosnias likimo dovanas su dėkingumu.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje lakstysite šen ir ten, rūpindamiesi kitų reikalais, o savus pamiršite. Numatykite laiko poilsiui, taip pat – maloniems ir džiugiems užsiėmimams su mylimu žmogumi ar draugais, jei esate vieniši.

Nuo ketvirtadienio pasistenkite kalbėti ir elgtis aiškiai bei suprantamai. Jei kam bus neaišku, paaiškinkite, kad neliktų jokių dviprasmybių ar nesusipratimų.

Savaitgalį mažiau galvokite ir dar mažiau reaguokite, ypač bendraudami su savo brangiaisiais. Ieškokite minčių ir kūno pusiausvyros, geriausiai su savo mylimuoju / mylimąja.

LIŪTAS

Pošventinis laikotarpis jums nebus nuovargio ar energijos nuosmukio, bet tolesnio švytėjimo ir džiugesio metas. Jums Kalėdos dar nesibaigė, bent jau širdyje.

Nuo antros savaitės pusės verta pastatyti ausis ir atverti širdį. Klausykite ir užduokite klausimus, kuriuos seniai norėjote, ypač savo mylimiesiems.

Savaitgalį jūsų laukia romantinis iššūkis. Vieniems teks paleisti, jeigu pernelyg įsikabino į mylimą žmogų, o kitiems galbūt labiau suartėti. Pasistenkite geriau suvokti savo ir partnerio lūkesčius.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA