REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 09-15 d.)

REKLAMA

MERGELĖ

Nors bus krūva darbų savaitės pradžioje, pamėginkite pernelyg greitai nepereiti prie darbinio režimo, išlaikykite šventinį džiugesį. Būkite drąsūs, rodykite artimiesiems ir aplinkiniams meilę, dėmesį, nuoširdų rūpestį.

Nuo savaitės vidurio ir antroje jos pusėje palanku daugiau dėmesio skirti širdies reikalams ir savo brangiausiam žmogui. Pasiūlykite netikėtai, spontaniškai vakarą praleisti kitaip, kitur.

Vienišiai noriai ir sėkmingai megs naujas pažintis, bet didesnė tikimybė, kad partnerį susiras darbe ar per darbą. Šį savaitgalį susikurkite naują tradiciją, kaip smagiai ir įdomiai leisti laiką su mylimu žmogumi.

SVARSTYKLĖS

REKLAMA

Savaitės pradžioje žvaigždės jums siunčia papildomą dozę švelnumo, gerumo ir šviesos. Šia dovana būtinai pasidalykite su jums svarbiu žmogumi. Jeigu esate vieniši, didelė tikimybė, kad jo ar jos atsakas jus pradžiugins.

Tik antroje savaitės pusėje labai svarbu neleisti įsisiautėti praeities vaiduokliams ir buvusių mylimųjų šmėkloms. Neleiskite, kad tai sugadintų jūsų dabartį ir galimybes, kurios dabar skleidžiasi jūsų panosėje.

Nuo penktadienio ir visą savaitgalį jūsų gyvenimą užlies tyras džiaugsmas, nes meilės reikalai klostysis puikiai. Intelekto blyksniai, sąmojingi pokalbiai gali kaip reikiant įžiebti aistrą, taigi žiūrėkite, su kuo kalbate.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje sugebėsite pastebėti puikias progas ir daryti staigius, bet reikalingus sprendimus. Greičiausiai nieko svarbaus (nei dalykų, nei žmonių) pro akis nepraleisite.

Nuo savaitės vidurio žvaigždės jums įteiks sklandaus bendravimo dovaną, ji labai pravers širdies reikaluose. Taigi pirmyn, pasakykite ką jam ar jai jaučiate, nesikliaukite vien kūno kalba ar, jūsų manymu, labai iškalbingu akių žvilgsniu.

Savaitgalį daugiausia dėmesio reikalaus šeimos ir namų, buitiniai dalykai, vis dėlto neužmeskite svarbiausios – meilės ir santykių – temos. Jums gali kilti įdomių naujų idėjų.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje būsite šventiškumo ir džiugesio įsikūnijimas, taigi nenuostabu, kad taip nusiteikę, sulauksite dėmesio. Tokie atrodote labai žavūs ir jums neįmanoma atsispirti, nežinojote?

Nuo antros savaitės pusės sugebėsite pajausti ir aplinkiniams dalyti paprastus dalykus, kurie nieko nekainuoja, tačiau yra neįkainuojami. Kam pasiseks pajausti didžiausią jūsų dosnumo bangą, kas tas laimingasis ar laimingoji?

Savaitgalį praleisite su asmeniu, kuris jus įkvepia ir su kuriuo labai įdomu kuo nors užsiimti, kartu tyrinėti pasaulį.

OŽIARAGIS

Labai svarbu laikytis principų, taip pat – meilėje bei santykiuose, bet visada privalu palikti erdvės ir laisvės gyvenimui jus nustebinti. Tai suprasite savaitės pradžioje.

Nuo jos vidurio tikėkitės džiaugsmo ir gėrio, ir sulauksite. Kur eisite, kur tik atsidursite su draugais ar mylimu žmogumi patirsite nuostabių akimirkų. Šventės tikrai dar nesibaigė!

Savaitgalį patys ar aplinkinių padedami suprasite, kad didžiausia ir dosniausia dovana, kurią galime įteikti vienas kitam, – dėmesys ir laikas, kurį praleidžiame kartu.

VANDENIS

Jau savaitės pradžioje atsidursite dėmesio centre, jei netikėtai pateksite į šventę ar vakarėlį. Neatsisakykite, neįprasta taip pradėti savaitę, bet niekas nesako, kad blogai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA