REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 09-15 d.)

REKLAMA

Be to nuo savaitės vidurio įtrauks skubūs darbai ir užduotys, todėl džiaugsitės pasinaudoję proga kiek atsipalaiduoti. Antroje savaitės pusėje po darbo verčiau sukite namo, jaukiai praleiskite laiką savoje aplinkoje, su savais brangiausiais žmonėmis.

Nuo penktadienio ir visą savaitgalį žvaigždės jūsų atžvilgiu nusiteikusios kuo geriausiai. Taigi švieskite ir spindėkite, patirkite meilę ir džiaugsmą.

ŽUVYS

Pritrūko sėkmės? Žvaigždės jos atsiųs savaitės pradžioje. Būtinai panaudokite šią dovaną, spręsdami meilės reikalus. Savaitės pradžia bus itin romantiška.

Nuo antros savaitės pusės iš draugo, bendradarbio ar visiško nepažįstamojo galite sulaukti pamokymų, susijusių su meile ir santykiais. Nesupykite, išklausykite, bet pasitikrinkite, kokius rezultatus jie patys pasiekė šioje srityje, ar jų patarimai verti įsiklausyti.

REKLAMA

Savaitgalį mąstysite apie ateitį, tačiau nepražiopsokite šiandienos, kas vyksta čia ir dabar. Tai dovana, kurią neatsakingai iššvaistome, netgi to nesuvokdami. Laikas, praleistas su šeima ir draugais, dabar labiausiai glostys jūsų širdį.

Astromanija.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA