REKLAMA

Sausio meilės prognozė

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Sausio 3 dieną Venera įėjo į svajingas ir švelnias Žuvis. Čia meilės planeta išbus visą mėnesį. Taigi sausį galime būti tikri – meilė ir romantika užvaldys mūsų gyvenimus.

Venera sausio 12-ąją dar susitiks su Neptūnu. Tai bus nuostabi diena megzti pažintis, grįstas dvasiniais ryšiais, atrasti sielos draugų.

Nuo sausio 19 dienos ne viskas klostysis sklandžiai širdies reikaluose, nes Marsas susikirs su Saturnu. Porose, santykiuose iškils povandeninės intymumo, seksualumo srovės, į kurias būsime priversti atkreipti dėmesį.

Nuo sausio 27 dienos Venera bus ne itin palankioje padėtyje Saturnui, tai yra negalėsime meilei lyg auksinei žuvelei vardyti savo norus ir, sudėję rankas, laukti jų išsipildymo. Kita vertus, jeigu esame nusiteikę sunkiai dirbti ir kažko atkakliai siekti santykiuose, mūsų pastangos duos vaisių.

REKLAMA

AVINAS

Sausį Venera skatins Avinus daugiau laiko būti vienumoje, atsiskirti nuo minios. Taigi laiką noriau leisite su mylimu žmogumi, nei draugų būriu ar giminaičiais. Tai pasitarnaus jūsų santykiams, o taip pat praturtins ir nuramins neramią Avinukų dvasią.

Mėnesio viduryje, tikėtina, nuo nemalonios ar sudėtingos šeimoje ar giminėje kilusios situacijos norėsite pasislėpti mylimojo glėbyje. Jis ar ji gebės jus nuraminti, suteiks paguodą.

Sausį apskritai palanku ne tik ramiai leisti laiką dviese pažįstamoje aplinkoje, bet ir kartu pakeliauti. Nebūtina išsiruošti į ilgą ir brangią kelionę, užteks kelių trumpų pusdienio ar savaitgalio išvykų.

TAURAS

Sausio mėnesį jūsų aplinka labai pasitarnaus meilės ryšiui. Gali būti, noriau su brangiu žmogumi eisite pasižmonėti, lankysite draugus, koncertus ar parodas. Gal net reguliariai dalyvausite pamaldose ar kitose dvasinėse, kūrybinėse veiklose.

Vienišiams sausio mėnesį vertėtų pasinaudoti draugų pagalba, jų organizuoti pasimatymai jums gali būti labai sėkmingi.

DVYNIAI

Visai tikėtina, partneris sausį padės jums pasistūmėti karjeros laipteliais į viršų. Gal jis ar ji supažindins su įtakingu asmeniu, kuris suteiks jums šansą, pasitaikantį kartą gyvenime?

Kai kurie Dvyniai galbūt partnerį pasikvies į darbo, įmonės ar kitą viešą renginį, tai padės jiems pagerinti ir savo įvaizdį ar pelnyti daugiau palankumo, simpatijų.

Apie sausio 27-ąją nesiraukykite, jei tam tikri įsipareigojimai užgoš romantiką, tiesiog darykite, ką privalote, ko iš jūsų tikimasi.

VĖŽYS

Greičiausiai sausis nebus jums lengvas. Tai dėl Vėžio ženklą valdančio mėnulio ir pilnaties, stosiančios sausio 12 dieną. Šiuo metu būsite jautresni, staigiau susierzinsite, supyksite ant partnerio. Kai kuriose porose situacija gali tapti itin įtempta.

Gera žinia ta, kad sausio 8-ąją Merkurijus vėl pradės judėti tiesiai. Komunikacijos planeta stipriai paveiks jūsų santykius, padės su mylimu žmogumi susikalbėti, išsikalbėti, išsiaiškinti ir nuvyti virš jūsų poros susikaupusius debesis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA