REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Baisu būti pirmam ir eiti į priekį, nežinant, kas tavęs laukia. Gerai, kad Avino ženklo atstovams tai negresia. Pakankamai savimi pasitikite, kad drįstumėte žengti pirmą žingsnį, kai kiti drebina kinkomis. Taip nutiks ir pirmomis savaitės dienomis.

Nuo jos vidurio ir antroje savaitės pusėje jūsų kelyje gali atsirasti kliūčių. Šios jūsų irgi negąsdina, kaip tik suteikia galimybę pasitikrinti, ko esate verti.

Penktadienį ir šeštadienį labai svarbu bendrauti, naudotis visomis telekomunikacijos priemonėmis, kad pasiektumėte norimą adresatą. Sekmadienį skirkite poilsiui.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Geltona žadins smalsumą, budrumą, norą mokytis ir pažinti kažką naujo.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 10, 13, 17, 34 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris gyvenimą priima lengvai ir moka pasilinksminti.

TAURAS

Niekada nereikia sutikti su pirmu pasiūlymu, nesvarbu, ar tai būti darbo, meilės ar koks kitas. Visada reikia apsižvalgyti, patyrinėti. Taigi pirmomis savaitės dienomis nenulėkite į priekį, ramiai žingsniuokite ir atidžiai dairykitės.

Trečiadienis ir ketvirtadienis bus labai geros dienos, kai galėsite mėgautis prabanga, romantika, laime. Kitos dienos, palyginus su šiomis, bus gana blankios. Užtat sekmadienį artimam, jums svarbiam asmeniui būtinai išsakykite, ką iš tiesų jaučiate.

Laiminga savaitės spalva. Juoda padės susikaupti ir aiškiai susidėlioti prioritetus.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 8, 10, 17, 25, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris pulsuoja optimizmu ir moka kartu pasidžiaugti.

DVYNIAI

Jeigu nesiimsite iniciatyvos, kas tai padarys? Nors jus supa protingi ir sumanūs žmonės, dažnai jie yra inertiški, laukia, kol juos kas išjudins, motyvuos ar įkvėps.

Jūs kaip tik tinkate tokiam lyderio vaidmeniui. Tik niekas nesako, kad tai bus lengva. Trečiadienį ir ketvirtadienį pamatysite, kaip viskas gali klostytis priešingai, nei tikitės, tačiau iššūkiai jums patinka.

Penktadienį susitikinėsite su žmonėmis ir tikrai turėsite, ką jiems papasakoti, aptarti, ar su smalsumu juos išklausyti. Šeštadienį norėsite ramybės, gal tik sekmadienį būsite energingesni, prikaupę jėgų ir entuziazmo.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna ir violetinė padės susikaupti, aiškiau mąstyti.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 29, 32, 35, 41, 43 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jus palaiko ir noriai padeda.

VĖŽYS

Naujas sumanymas, veikla ar veikimo būdas nebūtinai padės išspręsti seną problemą. Be to, pirmomis savaitės dienomis sunkiai seksis bendrauti, nejausite aplinkos palaikymo, o tai dar labiau komplikuos reikalą. Taigi nesikarščiuokite, pamėginkite nuriminti, tarsi iš šalies į viską pasižiūrėti.

Nors trečiadienį ir ketvirtadienį situacija bus ne mažiau miglota ir keista, bent jau patys būsite ramesni. Penktadienį pagausite save svarstant, kas jums draugystėje svarbiau, – lojalumas ar susižavėjimas, kai draugai jus motyvuoja ir įkvepia.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA