REKLAMA

2017-ųjų laimės kalendorius dvylikai ženklų

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Daugiau laimės, sėkmės ir pinigų. Štai tokius pažadus mums dalija Saulės globojami 2017-ieji. Jie, kaip žada astrologai, padės atgaivinti įvairiausių kompromisų uždusintus mūsų talentus ar leis suvokti, kuriose srityse esame stiprūs, kur slypi mūsų unikaliausi gebėjimai.

Saulės, tarsi mus saugančios ir įkvepiančios gamtos motinos, globa pasireikš sėkmingu atsisveikinimu su baimėmis, grįžtančiu pasitikėjimu savo jėgomis, tikėjimu savimi, gyvenimu ir ateitimi. Saulės valdomais metais visiems mums privalu save stiprinti, daugiau drįsti ir labiau savimi kliautis.

2017 taip pat svarbu įsidėmėti – nesame vieni. Mus supa šeimos nariai, kolegos, draugai, kaimynai. Saulės metais svarbu būti kartu, ne tik imti iš bendruomenės, bet ir jai duoti, taip pajausti vertingą bendrystės jausmą.

Santykius ir bendravimą 2017-aisiais skatina ir sėkmės planeta Jupiteris, esantis santykių Zodiake Svarstyklėse. Sėkmės, gerovės, pasitenkinimo, laimės jausmas šiemet bus neatsiejamas nuo bendrystės ir buvimo kartu.

REKLAMA

AVINAS

Šiais metais daug pasieksite, jei tik norėsite. Saulė išryškins pačias geriausias Avino ženklo atstovų savybes – gebėjimą veikti, imtis iniciatyvos, varžytis ir siekti tikslų įgyvendinimo.

Šias ypatybes dar išryškins nuo sausio pabaigos iki kovo 9 dienos Avino Zodiake įsitaisęs jo valdovas Marsas. Šis laikotarpis tinkamas ir nuotykiams, netgi avantiūroms. Meilei, aistrai ir kitiems stipriems jausmams puikus metas prasidės, kai Venera nuo kovo 14 iki 31 dienos viešės Avine.

Čia įėjęs Merkurijus pasirūpins, kad jums netrūktų idėjų ir galimybių užsidirbti. Visus metus, bet ypač iki spalio 11 dienos, galite tikėtis jo sukurtų sėkmingų ir laimingų akimirkų.

Džiaugsmingiausios 2017-ųjų dienos Avinui. Birželio 18-ąją laukite laimingo posūkio. Viskas bus gerai, netgi stebuklingai. Atostogų įkarštyje, rugpjūčio 11 dieną, Saulė su Jupiteriu jums ant lėkštutės patieks laimę ir garantuos aplinkinių susižavėjimą.

TAURAS

Šiais pasakiškais Saulės metais žvaigždės išryškins Taurų jausmingumą ir padės jiems spindėti. Nuo birželio 6 iki liepos 4 dienos, kai meilės planeta švies iš jūsų ženklo, taigi stos jūsų laikas skleisti žavesį, burti ir kerėti. Šiuo metu į vienišų Taurų gyvenimą gali įžengti ypatingas žmogus.

Metų pradžioje turite laiko atsisveikinti su įtampa ir neigiamais išgyvenimais, taip pat pasiruošti sėkmės laikotarpiui. Jis ypač bus aktyvus nuo kovo 12 iki balandžio 21 dienos.

Saulės metai gali paversti jus turtingais žmonėmis ir dovanoti pripažinimą. Jūsų nuojauta naudingiems sandėriams ir galimybėms užsidirbti sustiprės, kai gegužės 16 – birželio 6 dienomis Merkurijus bus Tauro ženkle. Šiuo laikotarpiu galite drąsiai nusižengti savo garsiajam saugumui ir surizikuoti.

Džiaugsmingiausios 2017-ųjų dienos Taurui. Rugsėjo 5-ąją su Marso viešnage Tauro ženkle į jūsų gyvenimą plūstels nauja energijos banga. Pamiršite įtampą ir tiesiog sužydėsite.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA