REKLAMA

2017-ųjų laimės kalendorius dvylikai ženklų

REKLAMA

Laimingiausia metų diena turėtų tapti spalio 10-oji, kai Jupiteris atsistos priešais Tauro Zodiaką. Viskas bus įmanoma – netikėtas didelis laimėjimas, paveldėjimas ar pelningas pasiūlymas. Tokia pat sėkminga diena pasikartos visai netrukus, spalio 26 dieną.

DVYNIAI

Saulė savo valdymo metais stiprins Dvynių pasitikėjimą savimi ir didesnį tikėjimą savo gebėjimais. Jums pavyks atrasti tinkamų, nenuginčijamų argumentų, kai reikės apginti savo nuomonę ar projektą, taip pat savo linksmu ir šviesiu būdu sužavėti aplinkinius ir pelnyti jų palankumą.

Šias savybes išryškins jūsų ženklo valdovas Merkurijus, kai Dvyniuose viešės nuo birželio 7 iki 20 dienos. Visai gali būti, kad minėtu laikotarpiu jums kils gerų idėjų, kur investuoti, ar pamatysite naujų galimybių, kaip užsidirbti, atrasite naują pajamų šaltinį.

Jūsų sėkme ir laime iki pat spalio 9 dienos uoliai rūpinsis galingasis Jupiteris. Geriausias laikas meilei stos birželį, kai Venera įeis į Dvynių ženklą. Visko turėtumėte patirti su kaupu – ir nuotykių, ir audringų jausmų.

REKLAMA

Džiaugsmingiausios 2017-ųjų dienos Dvyniams. Įsimintinų nuotykių tikėkitės nuo balandžio 28 dienos, kai susidurs Marsas su Venera. Tinkamiausias laikas naudingoms sutartims bus birželio 21 diena, kai Saulė susitiks su Merkurijumi. Liepos 27-ąją bus palankus laikas pasirūpinti sveikata ir palikti ligas praeityje.

VĖŽYS

Naujais 2017 metais Saulė pabudins jūsų kūrybingumą, ambicijas, stiprins norą kovoti už save, savo idėjas ir tikslus. Ryžtą ir kovingumą didins Marsas. Jis jau sausį pasiraitys rankoves ir kibs į darbą, skirtą jūsų gerovei.

Marso poveikį vėl stipriau pajausite kovą ir balandį, taip pat nuo birželio pradžios iki liepos 19 dienos. Ši planeta padės aiškiai suvokti savo talentus, atkapstyti kukliai kamputyje paslėptas svajones, jas įgyvendinti ir pelnyti pripažinimą, kurio nusipelnėte.

Saulė išryškins jumyse visa, ką turite geriausio. Meilės planeta Venera su stiprių jausmų šuoru į Vėžio ženklą įsiverš nuo liepos pabaigos ir pasiliks iki rugpjūčio 25 dienos. Galite tik pasisveikinti, paflirtuoti ir… pamiršti, o galite sukurti didelę ir ilgai trunkančią meilės istoriją. Nuo jūsų priklausys, ką pasirinksite.

Džiaugsmingiausios 2017-ųjų dienos Vėžiui. Kovo 31 dieną pasinaudokite Marso parama, susiraskite specialistus, kurie suteiks jums galimybę įveikti senus negalavimus ar ligas. Laimingiausia diena meilei bus rugpjūčio 1-oji, lydima meilės planetos Veneros. Gruodžio 9 dieną laimės dovaną jums įteiks Jupiteris, gerovės ir sėkmės planeta.

LIŪTAS

Šie dvylika Saulės mėnesių Liūtams taps laimės metais, o jie šį pasaulį praturtins Liūtiškos širdies šiluma, dosnumu ir draugiškumu. Jau nuo sausio pabaigos ir iki pat kovo 9 dienos su Marso pagalba tapsite geidžiamu svečiu ir laukiamu asmeniu bet kokioje kompanijoje, nes visur įnešite gerą nuotaiką.

Vasara jums bus tikrai džiaugsminga, ypač nuo liepos 20 iki rugsėjo pradžios. Jupiteris sėkmės garantiją suteiks iki pirmos spalio dekados. Jums seksis darbe, galite pakilti karjeros laiptais, sulaukti netikėto palikimo – viskas yra įmanoma.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA