REKLAMA

2017-ųjų laimės kalendorius dvylikai ženklų

REKLAMA

Džiaugsmingiausios 2017-ųjų dienos Liūtui. Liepos 26-ąją Liūte bus Merkurijus ir Saulė. Liepos 27-oji apskritai šio ženklo atstovams taps bene laimingiausia diena metuose, kai Saulė susitiks su Marsu, esančiu Liūte. Liepos 19-oji irgi turi šansų užsidėti sėkmingiausios dienos karūną, nes tada Saulė ir Uranas įžiebs netikėtų idėjų ir sumanymų, kurie Liūtams atneš sėkmę ir pinigų.

MERGELĖ

Saulė išryškins tas jūsų asmenines savybes, kurios padės spindėti bet kuriame – darbo, draugų ar kaimynų – susibūrime. Nuo sausio pradžios iki vasario 2 dienos Saulė su Venera įkvėps šį stebuklingą jūsų atvirumą ir atsivėrimą aplinkiniams.

Jeigu vienišiams šiuo laikotarpiu nepavyks sutikti savo meilės, naują galimybę jie gaus rudenį, kai Venera nuo rugsėjo 20 iki spalio 13 bus Mergelės ženkle. Šis laikas bus pripildytas meilės ir aistros.

Šiųmetis ruduo jums tikrai gali būti auksinis, nes jūsų sėkme rūpinsis Merkurijus. Paskutinėmis rugsėjo savaitėmis jis gali padėti užsidirbti daug pinigų arba stipriai šoktelėti karjeros laipteliais.

REKLAMA

Džiaugsmingiausios 2017-ųjų dienos Mergelei. Rugsėjo 22-oji pelno visus laurus. Tai bus diena, kai susitiks Merkurijus su Venera ir pateiks visą puikių galimybių meniu. Didžiausias laimėjimas tikėtinas spalio 26 dieną, kai susitiks Saulė su Jupiteriu. Vis dėlto ir anksčiau, kovo 3-iąją, stebuklingas Neptūnas suteiks galimybę laimėti arba užsidirbti krūvą pinigų.

SVARSTYKLĖS

Saulės metais galite pradėti rašyti istoriją, savo laimės istoriją. Jupiteris 2017-aisiais pirmiausia užrems duris vargams, bėdoms ir įtampai, o tada pasirūpins, kad suprastumėte, kas yra sėkmė ir laimė.

Nuo vasario 3 iki balandžio 2 dienos Venera ir iš dalies Marsas padės įsimylėti, būti mylimiems, garbinamiems, taip pat savo asmenybės žavesiu bei gebėjimais užburti aplinkinius, kurie entuziastingai palaikys jūsų planus.

Sėkmė plačiai jums šypsosis nuo gegužės 4 iki 18 dienos. Nuo spalio pradžios iki 17 dienos būkite tikri – išgyvensite įsimintinų akimirkų.

Džiaugsmingiausios 2017-ųjų dienos Svarstyklėms. Kovo 25 dieną didžiausią įtaką jums darys Saulės ir Veneros jungtis. Meilė ir laimė užpildys jūsų gyvenimą. Liepos 3-ioji – aistringa, stiprių jausmų diena. Net nežaidžiantys loterijose, laimę gali pabandyti rugsėjo 30 dieną, kai Merkurijus bus Svarstyklėse.

SKORPIONAS

Saulė Skorpionams įžiebs ryžto ir drąsos, kurie 2017 metais leis siekti ambicingų tikslų. Ji padės išsivaduoti iš liguisto atsargumo ir nepasitikėjimo, labiau atsiverti aplinkiniams ir pelnyti jų pagarbą, sulaukti jų susižavėjimo ir paramos.

Darbe su tokiu nusiteikimu sugebėsite atkreipti į save vadovų dėmesį, nes išsiskirsite iš kitų kolegų. Taip gausite šansą pelnyti pripažinimą ir įvertinimą, galbūt sulauksite naujos pozicijos darbe ir daugiau pinigų.

Puiki, netgi čempioniška fazė prasidės gegužės 16 dieną ir tęsis iki birželio 6-osios. Tada Merkurijus atsidurs priešais Skorpiono ženklą ir šiam sustiprins nuojautą, kur ir kaip daugiau užsidirbti, sudaryti pelningą sutartį.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA