REKLAMA

2017-ųjų laimės kalendorius dvylikai ženklų

REKLAMA

Džiaugsmingiausios 2017-ųjų dienos Skorpionui. Neptūnas kovo 3 dieną padovanos jums genialių įžvalgų ir idėjų. Nusiimkite ausines, pastumkite darbus į šalį, gerai į jas įsiklausykite ir įsidėmėkite.

Auksinė diena auksinėms sutartims ar laimėjimams bus gegužės 31-oji, kai Merkurijui talkins Plutonas. Pasakiška diena meilei stos spalio 26-ąją, kai jūsų ženkle susitiks Saulė su Jupiteriu. Stiprūs ir įsimintini jausmai garantuoti.

ŠAULYS

Jei pastaraisiais metais likimo smūgiai ar nesėkmės atėmė pasitikėjimą savimi, šiais Saulės metais sugebėsite atsitiesti, atgauti drąsą, vėl pasitikėti savimi ir savo gebėjimais. Ne tik patys spinduliuosite žavesį ir optimizmą, bet gebėsite ir kitus įkvėpti. Merkurijus nuo vasario 7 iki 25 dienos suteiks jums įtikinėjimo dovaną.

Pajausite, esate ties lūžio tašku, didelis posūkis – jau čia pat. Galbūt tapsite vadovu, gal jums bus patikėta svarbi užduotis ar imsitės ambicingo projekto. Kad ir kas tai būtų, pirmiausia patys pakilsite savo, o tada, kai rezultatai taps matomi, ir aplinkinių akyse.

REKLAMA

Piniginės sėkmės išraiškos tikėkitės vasarą, kai birželio 7-20 dienomis Merkurijus, eantis Dvyniuose, įsitaisys priešais Šaulio ženklą. Šiuo metu palanku susitelkti į darbą, svarbiausias užduotis ir nešvaistyti laiko nereikšmingiems dalykams ar pasilinksminimams.

Meilei palankus laikas irgi ateis, bet vėliau. Nuo rugsėjo 20 iki spalio 13 dienos Venera (trumpam jai talkins Marsas) prikaustys jūsų dėmesį ties širdį virpinančiais reikalais.

Džiaugsmingiausios 2017-ųjų dienos Šauliui. Su Saulės ir Saturno pagalba savąją būtį ant saugaus pagrindo galite pradėti kurti nuo vasario 14 dienos. Liepos 27-oji bus absoliuti sėkmės diena, kai Saulė susitiks su Marsu ir atvers netikėtų ir labai pelningų galimybių. Gruodžio 13-ąją, kai Saulė jūsų ženkle susijungs su Merkurijumi, tiesiog būsite genialūs.

OŽIARAGIS

Saulės metais į paviršių bus iškelta visa, ką ilgai slėpėte, – užspaustas jausmingumas, veiklumą ir energiją „suvalgančios“ baimės, nemalonios neišspręstos situacijos.

Su tuo stoti į akistatą jėgų atsiras nuo sausio 12 iki vasario 6-osios. Tada Merkurijus blyksės jūsų ženkle, o jūs aplinkinius akinsite tik Ožiaragiams būdingu santūriu žavesiu. Tada pajausite pirmos šiais metais sėkmės skonį.

Jos piką pasieksite birželio 4-19 dienomis, kai galingas ir aktyvus Marsas skatins pasireikšti darbe, parodyti, ką sugebate, įtikinti ir laimėti. 2017 metų pabaigoje galite suprasti, kad esate visiškai kitas žmogus, nei jiems prasidėjus. Galėsite savimi didžiuotis.

Džiaugsmingiausios 2017-ųjų dienos Ožiaragiui. Liepos 31-ąją Venera įsitaisys priešais Ožiaragio ženklą, matyt, taip jai patogiau šio Zodiako atstovus aprūpinti nesibaigiančiomis kunkuliuojančių stiprių jausmų atsargomis.

Vienišiams yra tikimybė įsimylėti. Rugsėjo 5 dieną Neptūnas ir Saulė dovanos ypatingą uoslę pelningiems reikalams. Spalio 10 dieną prasidės laimės laikas, o jį „kuruos“ Jupiteris.

VANDENIS

Kartais gyvenimas duoda tokių vaidmenų, kurie jums visiškai nepriimtini. Saulės metais likimas tarsi genialus režisierius suteiks Vandeniams galimybę suvaidinti tokius, kurie padės atsiskleisti, sužibėti, pelnyti pripažinimą. Palikite atsargumą ties slenksčiu ir išdrįskite žengti į naujas, nepažintas teritorijas.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA