REKLAMA

2017-ųjų laimės kalendorius dvylikai ženklų

REKLAMA

Vasario 3 – balandžio 2 dienomis Venera dovanos jums daug aistringų akimirkų ir audringų išgyvenimų. Tačiau šiuo laikotarpiu reikėtų ne tik apie meilę galvoti. Nuo vasario 7 iki 25 dienos Merkurijus jums padės sėkmingai ir pelningai tvarkyti reikalus.

Džiaugsmingiausios 2017-ųjų dienos Vandeniui. Vasario 14-ąją Saulė su Saturnu jums padės sumąstyti gerų iėjų. Nuo vasario vidurio iki kovo 27 dienos turėsite galimybę pradėti jas įgyvendinti ir sulaukti realios naudos. Jūsų laimingiausia diena šiais metais turėtų būti spalio 17-oji.

ŽUVYS

Saulės metais, kai kuriuos galbūt tai nuvils, daugiausia dėmesio turėtumėte skirti ne meilei, o darbui, verslui, savo gebėjimams ir talentams. 2017 metais sustiprės jūsų nuojauta, kokia veikla gali būti sėkminga ir pelninga. Kai kuriems tai padės daugiau užsidirbti, o kiti džiaugsis išsivadavę iš skolų ar varginančių įsipareigojimų.

Metai prasidė su Veneros ir Marso viešnage jūsų ženkle, ji tęsis iki sausio 27 dienos. Meilei ir aistrai visada galima atrasti laiko, bet verčiau nuo sausio 13 dienos pamąstykite apie pinigus. Nuo sausio 24 dienos, talkinant Neptūnui, yra tikimybė laimėti stambią sumą loterijoje.

REKLAMA

Džiaugsmingiausios 2017-ųjų dienos Žuvims. Įsidėmėkite kovo 3-iąją, kai Saulė susikabins su Neptūnu. Tai genialių idėjų diena, patartina jas užsirašyti, o paskui siekti jų įgyvendinimo.

Didžiausios laimės diena turėtų jums tapti spalio 26-oji, tuo pasirūpins Jupiteris. O štai antra tokia stos visiškai netrukus – lapkričio 9 dieną.

Astromanija.lt

 

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA