REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 16-22 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje kilęs nesutarimas dėl požiūrio, netgi gyvenimo filosofijos, atgrasys nuo artumo ar net sekso su mylimu žmogumi.

Jums gali būti nesmagu, nejauku jam ar jai paaiškinti, kodėl taip yra. Jeigu išties jums sunku apie tai kalbėti, greičiausiai problema yra gilesnė, nei atrodo.

Taigi pirmiausia įsiklausykite, ką sako jūsų kūnas, jis tikrai nemeluoja. Atsakymus turėsite išmąstyti ir išjausti. Laimei, penktadienį įsižiebs viltis – įmanoma tai pakeisti, o sprendimo raktas slypi būtent gebėjime sąžiningai klausti ir atsakyti.

REKLAMA

TAURAS

Finansinė ar kita svajonė, kurią puoselėjote su mylimu žmogumi, gali šią savaitę sudužti. Dėl to jausitės nuliūdę, sutrikę, netgi nugalėti. Kartais reikia sau leisti išliūdėti, išgedėti, o tada sau pasakyti, kad viskas bus gerai.

Labai svarbu, kad su partneriu nepalaikytumėte vienas kito nusivylimo, patys stenkitės vienas kitą pastiprinti arba susiraskite, kas jums abiem galėtų padėti stiebtis į viršų ir šviesą.

DVYNIAI

Galite pajausti, kad šiuo metu partneris taip nepalaiko jūsų profesinių tikslų, kaip tikėtumėtės. Jį ar ją gali netgi gasdinti tai, ko taip atkakliai siekiate. Nesijaudinkite, jeigu tikslas to vertas, sugebėsite partnerį juo įtikinti.

Patikinkite, kad tikrai dėl visų profesinių tikslų ir didelių pastangų jiems įgyvendinti, jūsų santykiai nenukentės. Artėjant savaitgaliui, pajausite, atmosfera tarp jūsų šyla, partnerio gebėjimas įsiklausyti, suprasti ir palaikyti grįžta.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje visą jūsų dėmesį gali suryti nuvilianti situacija darbe. Dėl jos laiko bei nuotaikos beveik neliks meilei ir romantikai. Nėra ko per daug nusiminti, nes situaciją kitomis dienomis jums pavyks įveikti.

Jau penktadienį, kai Venera susitiks su Plutonu, pajausite artimą ryšį su mylimu žmogumi. Suprasite, kad šis jus siejantis saitas yra labai stiprus ir unikalus. Padarykite viską, kad savaitgalį galėtumėte vienas kitam skirti dėmesio ir pabūti kartu.

LIŪTAS

Šią savaitę pajausite, kad reikėtų su partneriu aptarti svarbų klausimą. Nebeverta jo slėpti ar ignoruoti, nes nuo to geriau nebus. Laikas, taip sakant, pažvelgti realybei į akis. Turite pripažinti, kad neišspręstas reikalas ardo intymumą ir kenkia jūsų santykiams. Laimei, greičiausiai abu būsite vieningi, kad tikrai verta nebeatidėlioti ir kartu imtis šio reikalo.

MERGELĖ

Su partneriu šiomis dienomis jums gali tekti pripažinti, kad jūsų nuomonės dėl abiem svarbaus šeimos ar poros reikalo, švelniai tariant, stipriai skiriasi. Gal netgi dramatiškai skiriasi, nes kiekvienas jūsų mato kitokį sprendimo būdą ir yra įsitikinę, kad partnerio siūlomas metodas tik viską sugadins.

Akivaizdu – konfliktas neišvengiamas. Vis dėlto tai nereiškia, kad būtina kelti dramas. Stenkitės klausyti vienas kito argumentų ir nereaguoti audringai. Pagarba ir jautrus požiūris padės saugoti santykius ir atrasti reikiamą sprendimą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA