REKLAMA

Žvaigždės lemia, kaip matome pasaulį

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Jau mažai kas abejoja, kad žmogaus charakteris priklauso nuo to, po kokiu Zodiako ženklu jis yra gimęs. O juk atitinkamai skiriasi ir kiekvieno jų požiūris į gyvenimą. Galite pasitikrinti.

AVINAS

Avinas suvokia gyvenimą kaip kovą už viską ir su visais iš eilės. Jam svarbu jausti pasipriešinimą ir nugalėti, tik tada jis pasijunta gyvenąs visu tempu.

Viskas, kas gaunama lengvai, šio ženklo atstovams neturi vertės. Užtat to, ką jie užkariavo, niekada niekam neatiduos. Dėl tokio savo požiūrio į gyvenimą Avinas nekenčia tų, kurie pasiduoda be mūšio. Jis neįsileidžia į savo draugų ratą nevykėlių ir atsisako turėti reikalų su tais, kurie paprasčiausiai plaukia pasroviui.

REKLAMA

TAURAS

Šis suvokia gyvenimą kaip kelią stabilumui, dvasiniam komfortui ir materialinei nepriklausomybei pasiekti. Jis stengiasi iš visko išpešti naudos, pasinaudoti bet kokia aplinkybe taip, kad ji duotų kokį nors pelną. Šio ženklo atstovai apsupa save naudingais žmonėmis ir daiktais, kurie padarytų jų egzistenciją paprastesnę ir malonesnę, jiems reikia garantijų, kad viskas, ko jie pasiekė, liks su jais jei ne visam, tai bent labai ilgam laikui.

DVYNIAI

Dvyniai žvelgia į gyvenimą kaip į jaudinantį nuotykį. Jiems viskas yra įdomu, viską jie nori išbandyti, suspėti, patirti, išgyventi kuo daugiau įvairių pojūčių. Šio ženklo atstovai leidžiasi į bet kokias avantiūras, stengiasi išpildyti visus savo troškimus ir užgaidas, neatmeta net sąmonę veikiančių medžiagų.

Dvyniai prie nieko ilgam neprisiriša. Jie yra per daug paviršutiniški, kad rimtai į ką nors susikoncentruotų, juk priekyje dar tiek daug neištyrinėtų dalykų.

VĖŽYS

Vėžiui gyvenimas yra tarsi praeities patirčių sankaupa. Jam svarbiau tai, kas su juo jau įvyko, o ne tai, kas hipotetiškai gali atsitikti ateityje.

Ateitis atrodo miglota, joje slypi įvairūs pavojai, todėl šio ženklo atstovai ieško atspirties, semiasi jėgų ir įkvėpimo iš to, kas jau įvyko, iš žmonių, su kuriais jau kartu išgyveno ir šilta, ir šalta, iš vietų, kurias jie pažįsta ir kuriose jaučiasi saugiai.

LIŪTAS

Liūtui gyvenimas atrodo kaip šventė. Jis niekada nepraleis progos pasilinksminti ir stengiasi visur surasti pagrindo džiaugsmui. Jo nuomone, viskas, kas su juo vyksta, būtinai turi suteikti jam malonumo, kitaip egzistavimas neturėtų prasmės ir taptų varginančiu.

Šio ženklo atstovai nepakenčia rutinos. Nauji projektai jiems sukelia entuziazmą, nes jie suteikia galimybę pažaisti ir dar kartą pademonstruoti Liūto unikalumą.

MERGELĖ

Mergelė gyvenimą suvokia kaip vieną didelį tyrimą ir virtinę mažesnių, tačiau ne mažiau svarbių ieškojimų. Ji viską analizuoja, stengiasi prisikasti iki esmės, visai nesvarbu, ar tai bus susiję su kokių nors globalinių užduočių sprendimu, ar su patiekalo pasirinkimu restorane.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA