REKLAMA

Astrosveikata: silpniausia 12 ženklų kūno vieta

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Dar XVIII amžiuje dažnas gydytojas būdavo ir astrologas. Tiksliau, retas kuris juo nebūdavo. Vos prieš kelis šimtus metų gydytojai pasitelkdavo astrologiją, kad geriau suprastų savo pacientus ir jų negalavimus.

Vėliau astromedicina, kaip ir dauguma senųjų žinių ir žinojimų, buvo užmestos, daug jų prarasta. Šiuolaikiniams astrologams dar žinoma, kad seniau astromedikai išskirdavo silpniausias Zodiako ženklų kūno vietas. Manyta, būtent tos srities ligos ar susirgimai dažniausiai kankindavo tam tikru metų laiku gimusius žmones.

Avinų locus minoris resistentiae arba mažiausiai atspari kūno dalis yra galva, Taurų –sprandas, Dvynių plaučiai, Vėžių skrandis, o Žuvų silpniausios yra pėdos. Vis dėlto neteisinga šias žinias supaprastinti, jos tikrai neteigia, kad Avino ženklo atstovas patirs tik galvos traumų, o kitos ligos nuo jo nutekės it vanduo.

Astromedicina tiesiog pasako, kur yra silpnoji vieta, nes ji pirmiausia atspindi, kad žmogaus organizme kažkas yra negerai. Tarkime, minėtasis Avinas gali turėti širdies ar skrandžio problemų, bet jų priežastis bus galvoje. Jeigu jis užsispyręs, nepaisydamas savo kūno galimybių ir jo sinčiamų perspėjimo signalų, veržiasi į priekį, jį ištinka panikos priepuolis, vėliau ligos ir jų pasekmės sunkėja.

REKLAMA

Šią savaitę, kai Chirono ir Marso planetos įsliuogė į Žuvis, o Saturnas uždegė žalią šviesą sveikatos stiprinimui ir siekiui likti sveikiems, labai tinkamas metas prisiminti, kuo mums gali būti naudinga astromedicina.

AVINAS

Kaip jau minėjome Avino sveikatos problemos prasideda galvoje. Taigi logiška, ten turi prasidėti ir gijimo procesas.

Po šiuo ženklu gimusieji patys turi mokytis (tėvai mokyti vaikus ar atrasti jiems tinkamų specialistų), kaip atsipalaiduoti, nuraminti staiga kilusią įtampą, surikiuoti mintis, kurios ir įjungia streso mechanizmus mūsų organizme.

Įvairios psichologinės ir meditacinės praktikos pirmiausia pataria nesieti savęs su mintimis, kurios neršia mūsų galvoje: „Aš nesu pyktis, aš iš šalies stebiu kilusį pykčio jausmą, bet su juo nesitapatinu“.

Manote, labai paprasta ar netgi kvaila? O jūs pamėginkite tai padaryti, kai galingai pakyla įsiūčio banga. Ją laiku pastebėti ir imti stebėti – jau rimtas žingsnis į priekį, tai yra į sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą.

TAURAS

Kai suserga Tauro ženklo atstovas, jo negalavimas irgi prasideda silpnojoje kūno vietoje – kakle arba sprande. Kaip tai nutinka?

Nekalbame apie per didelį krūvį, kurie jie sau užsikrauna apie pečių. Čia galvoje turime per dideles apkrovas, per daug darbo valandų, įtampos, per mažai poilsio, negebėjimą laisvu laiku atsiriboti nuo darbinių problemų ir užduočių.

Gyvename ir mokomės, taip ir Taurai turi laiku pastebėti, kada reikia daryti pertrauką ir kokios priemonės, kokie metodai geriausiai padeda jiems pailsėti, atstatyti jėgas.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA