REKLAMA

Didysis 2017 metų horoskopas moterims

REKLAMA

Horoskopas visiems zodiako ženklams apie šiais metais laukiančius nuotykius, naujas meiles, karjerą bei tinkamiausius būdus sutvirtėti ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Cosmopolitan.com siūlo pasitikti įsimintinus ir magiškus 2017 metus.

AVINAS

Neleiskite sau sustoti ir galėsite džiaugtis meilės kupinais metais.

Meilė ir seksas

Karščiausia diena: rugpjūčio 1.

REKLAMA

Vis dar vienišos? Pamirškite visus „privalau“ ir pasiruoškite įdomioms pažintims pavasarį, kurios atneš daug puikių akimirkų. Vis tik, tikroji meilė jus aplankys rudenį.

Turite antrąją pusę? Jei jaučiate, jog jūsų santykiuose kažkas ne taip, pasiruoškite rimtam pokalbiui. Vasarą jūs ir vėl galėsite džiaugtis meile.

Gyvenimas

Laimingiausia diena: rugpjūčio 27 d.

Vasaris – puikus metas naujoms pažintims. Balandį derėtų atsikratyti viso emocinio šlamšto ir toksiškų žmonių, kad jūsų gyvenime būtų kuo mažiau streso. Liepą daugiau laiko skirkite šeimai ir draugams, tai leis iš naujo įvertinti savo prioritetus ir susikoncentruoti ties naujais tikslais. Protingas ir strategiškas planavimas rugsėjį leis tikėtis sėkmės karjeros srityje.

Sportas

Aktyviausia diena: gegužės 3 d.

Tikėtina, kad turite nusiskundimų sveikata, tačiau vis atidėliojate vizitą pas gydytoją. Šiais metais būtinai išspręskite visus klausimus, susijusius su sveikata. Geriausias sportas – kovos menai, kurie pravers ir savigynai.

TAURAS

Pasiruoškite nuotykiams ir linksmybėms, tačiau nepamirškite rasti laiko ir poilsiui.

Meilė ir seksas

Karščiausia diena: lapkričio 8 d.

Vis dar vienišos? Kovą jus užklups karštas meilė romanas, tačiau liepos mėnesį nepražiopsokite patrauklaus ir protingo vyruko, kuris gali tapti jūsų išrinktuoju.

Turite antrąją pusę? Paklauskite savęs, ar viskas vyksta taip, kaip jums norisi. Gali būti, kad mylimasis norės daugiau nei jūs pati. Jei vis dar būsite kartu gruodį, gali būti, kad jis jums pasipirš.

Gyvenimas

Laimingiausia diena: liepos 20 d.

Šie metai skirti kelionėms ir ryšių užmezgimui. Žmonės, su kuriais susipažinsite, bus jums naudingi dar ilgai. Nebijokite rizikuoti – tai atneš jums sėkmę. Spalį pailsėkite su šeima ar draugais, kad atgautumėte jėgas ir pasiruoštumėte naujiems išbandymams.

Sportas

Aktyviausia diena: balandžio 11 d.

Rinkitės jogą ar panašias treniruotes, kurios lavins ne tik jūsų kūną, bet ir sielą. Vasarą geriausia sportuoti lauke.

DVYNIAI

Šie metai bus pilni pokyčių, tad pasiruoškite jiems.

Meilė ir seksas

Karščiausia diena: kovo 3 d.

Vis dar vienišos? Renkitės seksualiais apatiniais, kurie leis jums jaustis tikra deive. Gegužis puikiai tiks nerūpestingam meilės nuotykiui, tačiau tikri „fejerverkai“ laukia liepą, kuomet draugų susibūrime susipažinsite su vyru, kuris jus apžavės.

Turite antrąją pusę? Vasarį ir kovą derėtų daugiau laiko skirti vienas kitam ir pasistengti vienas kitą išgirsti ir suprasti. Galite pamėginti sustiprinti savo tarpusavio ryšį veikdami kažką smagaus ar romantiško.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA