REKLAMA

Didysis 2017 metų horoskopas moterims

REKLAMA

Gyvenimas

Laimingiausia diena: spalio 6 d.

Būkite drąsūs, žingeidūs ir nepraleiskite progos balandžio mėnesį susitikti su senai matytais draugais. Liepą galėsite šiek tiek atsikvėpti, o spalis leis džiaugtis jūsų darbo vaisiais. Metų pabaigoje galite tikėtis naujų galimybių, kurių nevalia atsisakyti!

Sportas

Aktyviausia diena: birželio 14 d.

REKLAMA

Turėkite aiškų treniruočių grafiką, bet keiskite treniruotes, kad neimtumėte nuobodžiauti. Išbandykite šokius kartu su geriausia drauge – tai suteiks daugiau motyvacijos, be to, bus smagiau.

VĖŽYS

Išlįskite iš užkulisių ir imkitės to, apie ką jau senai svajojate.

Meilė ir seksas

Karščiausia diena: rugpjūčio 1 d.

Vis dar vienišos? Nors jūs nemėgstate būti dėmesio centre, tinkamo žmogaus dėmesys jus tikrai sužavės. Balandį jus aplankys tikra meilė, tačiau įsitikinkite, kad jis jums jaučia tą patį.

Turite antrąją pusę? Kad ir kaip stipriai jį mylite, balandį ir liepą būkite atidesnė jo veiksmams ir žodžiams, kad įsitikintumėte, ar jo jausmai nuoširdūs. Iki gruodžio tikrai bus aišku, ar jūsų santykiai turi ateitį.

Gyvenimas

Laimingiausia diena: lapkričio 20 d.

Pirmąją metų pusę būsite nusiteikusi itin kovingai, tačiau saugokitės dramų ir saugokite savo reputaciją bei santykius, dėl kurių taip ilgai stengėtės. Balandis tinkamas metas keisti savo kasdienį ritmą ir apsilankyti pas gydytoją, jei turite kokių nors nusiskundimų.

Sportas

Aktyviausia diena: vasario 21 d.

Nekankinkite savęs griežta dieta ir intensyviu sportu. Pradėkite mažais žingsneliais, po truputį keiskite mitybą ir retkarčiais pasportuokite. Sportuokite ne dėl kūno formų, o dėl to, kad tai suteikia jums gerų emocijų.

LIŪTAS

Šie metai bus kupini įvairiausių galimybių.

Meilė ir seksas

Karščiausia diena: spalio 8 d.

Vis dar vienišos? Dairykitės vyro, kuris mielai dalinsis savo džiaugsmais su jumis, tad nepraleiskite progos prasiblaškyti, nes sėdėdama namuose tikrai jo nesutiksite.

Turite antrąją pusę? Nors ir nemėgstate kompromisų, jie santykiuose būtini. Sumažinkite savo reikalavimus antrajai pusei. Balandį bei birželį jūsų santykiai bus tiesiog tobuli.

Gyvenimas

Laimingiausia diena: liepos 23 d.

Tai bus vieni aktyviausių metų kokie kada nors yra buvę. Sausį, gavusios kokį nors pasiūlymą, gerai jį apsvarstykite. Vasario ir kovo mėnesiais taip pat prireiks jūsų mąstymo – nepriimkite sprendimų jų neapsvarsčiusios. Spalio mėnesį sutikti nauji žmonės bus neįkainojami tiek asmenine, tiek ir profesine prasme. Pasistenkite visus sužavėti, tačiau išlikite savimi.

Sportas

Aktyviausia diena: sausio 7 d.

Rinkitės tokį sportą, kuriame ne tik patobulintumėte savo kūno formas, bet ir gerai praleistumėte laiką. Tai gali būti šokiai ar net kikboksas.

MERGELĖ

Šiais metais nepamirškite būti geros pačios sau.

Meilė ir seksas

Karščiausia diena: lapkričio 23 d.

Vis dar vienišos? Vasario mėnesį norėsis flirtuoti, o lapkritį galite tikėtis rimto vyruko dėmesio.

REKLAMA