REKLAMA

Didysis 2017 metų horoskopas moterims

REKLAMA

Turite antrąją pusę? Skirkite laiko vienas kitam – romantiški pasimatymai, intymūs vakarai yra tai, ko jums labiausiai reikia. Rudenį jausitės kaip niekada artimi, tad pasistenkite išsaugoti tai, skirdami vienas kitam laiko.

Gyvenimas

Laimingiausia diena: gegužės 6 d.

Intensyviai dirbdamos, nepamirškite rasti laiko ir savo pomėgiams. Nebijokite prašyti pagalbos, kiti jums gali padėti siekiant savo tikslų. Kovą galite tikėtis teigiamų permainų finansinėje srityje, o gegužį sulauksite pripažinimo darbe.

Sportas

REKLAMA

Aktyviausia diena: sausio 29 d.

Nesirinkite sporto namuose ar sporto klube, tai sumažins jūsų motyvaciją. Rinkitės laiką gamtoje – važiavimą dviračiu, bėgiojimą ar pasivaikščiojimą. Tai suteiks jums energijos. Jei nežinote, nuo ko pradėti, galite pasidomėti asmeninių trenerių teikiamomis paslaugomis, kurie padės parinkti tinkamiausią treniruočių intensyvumą.

SVARSTYKLĖS

Rūpinkitės savimi ir pasidžiaukite savo sėkme.

Meilė ir seksas

Karščiausia diena: gegužės 8 d.

Vis dar vienišos? Tai tobuli metai sutikti tą vienintelį, kurį galite sutikti kelionėje sausio mėnesį. Vasarą jus gali sužavėti kalbus kolega: mėgaukitės jo rodomu dėmesiu, bet neskubėkite išpasakoti savo paslapčių, kol nesate tikra dėl jo jausmų.

Turite antrąją pusę? Panašu, kad jūsų lovos reikalai tiesiog tobuli, tačiau nepamirškite nuveikti ir kažką daugiau. Smagiems pasimatymams tinkamas laikas – birželis ir rugsėjis.

Gyvenimas

Laimingiausia diena: spalio 19 d.

Šiais metais jums kaip niekada norėsis harmonijos, tačiau neskubėkite priimti svarbių sprendimų. Netikėta pažintis spalio mėnesį gali atverti naujų galimybių bei smagių kelionių darbo reikalais.

Sportas

Aktyviausia diena: sausio 17 d.

Įprastos treniruotės jums tikrai nesuteiks to, ko tikitės. Rinkitės tokią veiklą, kurios metu galėtumėte ne tik sustiprėti fiziškai, bet ir pabendrauti su įvairiais žmonėmis.

SKORPIONAS

Šiais metais išdrįskite siekti savo svajonių.

Meilė ir seksas

Karščiausia diena: liepos 1 d.

Vis dar vienišos? Jūsų gyvenime tiek daug visko bus, kad sunkiai rasite laiko pastebėti tuos, kurie visai šalia. Gegužės ir liepos mėnesiais šalia jūsų ims sukiotis mielas vaikinas, galbūt padovanosiantis jums įsimintinų akimirkų, o rudenį sutiksite vyrą, kuris patrauks jūsų akį. Kad ir kaip būsite apžavėta, neskubėkite pradėti rimtų santykių.

Turite antrąją pusę? Kovo ir liepos mėnesiai tinkami prabangioms atostogoms ar pasimatymams su mylimuoju, o rugsėjį jūsų laukia nuotykiai, tad pasidžiaukite puikiu laiku.

Gyvenimas

Laimingiausia diena: spalio 11 d.

Tai naujų pradžių metai, o pirmieji rimti pokyčiai laukia sausio ir vasario mėnesiais. Kovą sužibėsite, tad pasiruoškite dėmesiui, įvertinimui ir pagyroms. Vis tik, didžiausias įvertinimas darbinėje sferoje laukia spalio mėnesį.

Sportas

Aktyviausia diena: balandžio 22 d.

Nešvaistykite laiko veltui ir rinkitės aktyvias treniruotes, kurių metu ne tik sudeginsite daug kalorijų, bet ir išsikrausite bei atsikratysite neigiamų emocijų. Vis tik, nepersistenkite ir jauskite savo ribas.

REKLAMA