REKLAMA

Didysis 2017 metų horoskopas moterims

REKLAMA

ŠAULYS

Jūs magiškai trauksite dėmesį – pasimėgaukite tuo!

Meilė ir seksas

Karščiausia diena: birželio 1 d.

Vis dar vienišos? Galima sakyti, „lis vyrais“, o lietus prasidės jau balandžio mėnesį, tačiau neskubėkite regzti rimtų santykių, nes tai labiau primins trumpalaikį susižavėjimą. Jei būsite kantri, birželį sutiksite žavų vyrą, kuris jus prajuokins ir padarys laiminga. Jei norite pasitikrinti, ar jums skirta būti kartu, išvažiuokite kartu į kelionę.

REKLAMA

Turite antrąją pusę? Sausio mėnesį aistros tiesio virs, tačiau balandį jūsų poros lauks išbandymas. Jeigu jį ištversite, jūsų ryšys taps dar stipresnis. Vasarą dažniau nuveikite kažką romantiško.

Gyvenimas

Laimingiausia diena: rugsėjo 22 d.

Metų pradžioje tikėkitės sėkmės, tačiau neskubėkite priimti sprendimų, nes jie darys įtaką jūsų tolimesniam gyvenimui. Rugsėjį galėsite atsikvėpti ir elgtis impulsyviau, nes darbe viskas ir vėl susidėlios į savo vietas.

Sportas

Aktyviausia diena: vasario 4 d.

Išeikite pasivaikščioti, pabėgioti, pasivažinėti dviračiu ar pradėkite lankyti baseiną. Neskubėkite ir palaipsniui įgyvendinsite viską, ką suplanuosite.

OŽIARAGIS

Atleiskite vadeles ir pasiruoškite puikiems metams.

Meilė ir seksas

Karščiausia diena: rugpjūčio 1 d.

Vis dar vienišos? Atmerkite akis ir nustebsite supratę, kad jums patinkantis žmogus visą laiką buvo labai arti jūsų. Vasario ir balandžio mėnesiai tinkamiausi susirasti antrąją pusę, tad nė negalvokite sėdėti namuose. Vasaros kelionių metu taip pat didelė tikimybė sutikti tą vienintelį.

Turite antrąją pusę? Jūsų seksualiniam gyvenimui reikia naujovių, tad išmėginkite kažką netikėto. Metų viduryje gali susvyruoti pasitikėjimas vienas kitu, tačiau nebėkite nuo šios temos ir apie tai pasikalbėkite. Liepos mėnuo tinkamiausias romantiškai kelionei.

Gyvenimas

Laimingiausia diena: spalio 23 d.

Nors žmonių susibūrimai jums ir nepatinka, bendradarbiavimas yra būtinas, jei norite šiais metais sulaukti sėkmės. Kovą pakeliaukite su draugais, o balandžio mėnesį suplanuokite jaukų savaitgalį su šeima, nes vasarą visa jūsų energija atiteks jūsų darbui. Profesinėje srityje vadovaukitės moto: pasitikėkite savo nuojauta ir viskas klostysis kaip sviestu patepta. Savo idėjomis darbe geriausia dalintis vasaros pabaigoje arba rudens pradžioje.

Sportas

Aktyviausia diena: vasario 8 d.

Pajuskite malonumą būdami aktyvūs ir raskite tai, kas jums teiktų malonumą. Tai gali būti šokiai, o gal pasivaikščiojimai parke.

VANDENIS

Pasiruoškite sužavėti ir apkerėti savimi visus, kurie bus šalia jūsų.

Meilė ir seksas

Karščiausia diena: rugpjūčio 1.

Vis dar vienišos? Kovą dairykitės partnerio, kurio poetiška siela sujaudintų jus iki širdies gelmių. Rugsėjis – puikus metas meilei, romantikai ir laikui su mylimuoju.

Turite antrąją pusę? Pasiruoškite pokyčiams, kurie ypač ryškūs bus šių metų gruodį prasidės naujas jūsų santykių etapas.

Gyvenimas

Laimingiausia diena: gegužės 18 d.

Jūsų laukia išties įsimintini metai. Balandį laukite spontaniškos kelionės su draugais. Taip pat nepamirškite, kad jūsų asmeninis gyvenimas daro įtaką jūsų karjerai ir atvirkščiai, tad būkite atidžios, priimdamos svarbius sprendimus. Gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiais galite sulaukti svarbių pokyčių profesinėje srityje. Jei viską darysite teisingai, jūsų laukia smagūs pokyčiai.

REKLAMA