REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Giliai įkvėpkite, nuleiskite pečius, atsipalaiduokite, o tada savo brangiam žmogui papasakokite, kas jums kelia rūpesčių. Pirmadienį didžiulė įtampa atslūgs, vien išsipasakojus. Antradienį sulauksite žinios iš šeimos ar giminės nario ir vėl gausite dozę streso, tik kitokio. Pravers giliai pakvėpuoti ir nusiraminti.

Savaitės viduryje jausitės geriau, o ketvirtadienis – apskritai nuostabus, kai būsite stiprūs, energingi, gerai nusiteikę. Nors penktadienį panirsite į darbus, kuriuos privalote pabaigti iki savaitgalio, kai šis ateis, galėsite visu pajėgumu juo mėgautis. Sekmadienį dėmesiu apipilkite jums ypatingą žmogų.

Laiminga savaitės spalva. Spalvomis reikškite gyvenimo džiaugsmą, tam tikslui pasitarnaus oranžinė, saulės geltonumo ir balta.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 14, 24, 32, 36, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris moko, kad susilaikymas ar ko atsisakymas, gali duoti teigiamų rezultatų.

TAURAS

Pirmadienį būsite neapsisprendę, ar norite judėti greitai ar pamažu ir mėgaudamiesi. Antradienį šie svarstymai persikels į darbo sferą. Taigi teks svarstyti ir priimti sprendimus.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje jau nieko nebereikės spręsti, nes jūsų žavesys atidarys jums visas duris, viskas vyks tarsi savaime.

Savaitgalis irgi gali būti toks banguotas – aktyvus su ramybės fazėmis, tačiau sekmadienį jums galiausiai pavyks išlaikyti palaimingą pusiausvyrą.

Laiminga savaitės spalva. Į darbo susitikimus renkitės šviesiai pilkais drabužiais.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 17, 19, 21, 30, 33 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra protingas, tačiau aštriomis, skaudinančiomis pastabomis nežeidžiantis aplinkinių. Toks atitinka jūsų nuostatas.

DVYNIAI

Jums praverstų susidaryti būtinų darbų sąrašą ir bent jau apmesti biudžetą, kiek tam išlaidų turėsite. Pirmomis savaitės dienomis elgdamiesi planuotai ir organizuotai nusiraminsite, sumažinsite įtampą.

Trečiadienis ir ketvirtadienis bus daug linksmesnės dienos, pripildytos draugų bruzdesio, juoko, smagių patyrimų. Užtat sunkiai gali sektis susikalbėti su šeimos nariais. O kur dar skambučiai, žinutės ir plūstantys el.laiškai, kurių nebespėjate peržiūrėti ir atrašyti…

Darbo savaitės pabaiga gal ir kainuos nervų, užtat savaitgalį atstatysite pusiausvyrą, galėsite be didelių pastangų juo pasimėgauti.

Laiminga savaitės spalva. Šiuo metu rinkitės bet kurią, tik venkite juodos.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 3, 12, 22, 39, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris daug juokiasi ir dažniausiai būna gerai nusiteikęs.

VĖŽYS

Savaitei prasidėjus, galite pasijausti tarsi susidvejinę, lyg jumyse gyventų du skirtingi žmonės. Vienas jų bus kupinas energijos ir ryžto spręsti problemas, o kitas mieliau nagrinės savąjį vidinį pasaulį, jį apėmusius jausmus, jam svarbius tikslus. Taigi teks atrasti pusiausvyrą tarp šių dviejų skirtingų polių.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA