REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Savaitės viduryje didelis pirkinys užgoš visa kita. Darbo savaitei baigiantis, nuotaiką pataisysite, stengdamiesi pasimatyti ar telefonu pasikalbėti su draugais, kad palaikytumėte pulsą ir žinotumėte, kas vyksta jų gyvenime.

Laiminga savaitės spalva. Nors paprastai rengiatės švelnių spalvų drabužiais, dabar drąsiai išmėginkite ryškesnes, bent jau detalėse, aksesuaruose.

Laimingi savaitės skaičiai: 9, 13, 21, 28, 32, 36 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Noriai bendrausite su nepažįstamais, jie prabudins ilgesį, skatins svajoti ar prisiminti senas svajones ir tikslus.

LIŪTAS

REKLAMA

Pirmadienį ir antradienį būsite labai jautrūs, bet kartu – itin produktyvūs. Net patys geriausi draugai sunkiai nuspės, kas dedasi jūsų širdyje (šią savaitę viską darysite iš širdies) ar galvoje.

Jeigu norite, kad jie žinotų, pasikalbėkite. Tam tinkamas laikas bus trečiadienį ir ketvirtadienį. Penktadienį ir šeštadienį daugiausia dėmesio ir jėgų suris piniginiai reikalai, užtat sekmadienį galėsite nurimti ir skirti maloniam bendravimui.

Laiminga savaitės spalva. Galite rinktis bet kurią, bet patartina nesidrovėti ir rengtis ryškių, džiaugsmingų spalvų drabužiais.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 14, 18, 25, 37, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Šiuo metu su visais gebate sutarti ir tai jums teikia pasitenkinimo ir laimės jausmą.

MERGELĖ

Turite visus reikiamus kontaktus ir gebėjimus suvesti žmones į vieną vietą. Greičiausiai dabar organizuosite pasibuvimą, kuriame susitiks jūsų artimieji, šeimos nariai ir brangiausi darbo kolegos.

Jeigu bus pernelyg daug įtampos, išeikite pasivaikščioti į parką, palei upę ar ežerą, tai padės pravėdinti galvą ir nuraminti jausmus.

Darbo savaitei baigiantis, sulauksite padėkos iš vadovų ir kolegų už viską, ką dėl jų padaryte (o, tiksliau, nepadarėte, nesproginėjote neigiamomis emocijomis). Savaitgalį atsidursite dėmesio centre, dėl to nesinervinsite, netgi tuo mėgausitės.

Laiminga savaitės spalva. Galite rengtis ryškiai. Jeigu nenorite pernelyg į save atkreipti dėmesio, tada rinkitės ramias spalvas kaip juodą ir pilką.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 9, 11, 21, 33, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Draugai dabar jums bus patys svarbiausi.

SVARSTYKLĖS

Kai reikalai juda per lėtai, galite netrukti nusivilti. Tai suprantama, bet nereikalinga. Pasiduoti lengviau, nei vėl susigrąžinti entuziazmą. Gal tiesiog mažiau reikalaukite iš savęs ir kitų? Pauzė visiems būtų į gera.

Trečiadienį ir ketvirtadienį teks nemažai tikslingai bendrauti ar netyčia susidurti su draugais. Šeštadienį norėsite pabūti vienumoje, bet ir tai nepadės nurimti, jeigu nenutildysite galvoje ošiančio minčių triukšmo. Sekmadienis bus tiesiog nuostabus.

Laiminga savaitės spalva. Išdrįskite įsileisti drąsesnių spalvų. Raudonos ar prigesinto aukso detalės jus stiprins ir suteiks drąsos.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 5, 16, 25, 30, 37 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris neturi paslapčių, nes jumis absoliučiai pasitiki.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA