REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

SKORPIONAS

Pirmadienį vadovaukitės intuicija, ji bus tikslesnė už bet kokius prietaisus. Nors patys aiškiai suvoksite, kur link judate ir kodėl, sunkiai gebėsite tai paaiškinti kitiems.

Antradienį kliaukitės nuojauta, norėdamai atrasti ryšį, susišnekėti su aplinkiniais ar jums svarbiu žmogumi. Savaitės vidurys ir antroji jo pusė gali būti erzinanti, netgi nuvilianti. Vadovaujantys asmenys atrodys priekabūs ar apskritai elgsis lyg pamišę.

Nenukabinkite nosies, jau penktadienį ir šeštadienį jausitės geriau ir savo veiksmais kelsite nuotaiką kitiems. Sekmadienį skirkite poilsiui, nesitaškykite ir nesileiskite tąsomi į visas puses.

Laiminga savaitės spalva. Ryškios spalvos ar kontrastingi deriniai jus gali erzinti, kelti nerimą, todėl patartina rinktis švelnius, pastelinius tonus, o geriausiai tiks tamsiai mėlyna ir pilka.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 4, 8, 14, 17, 20 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Puikiai jausitės, bendraudami su menininkais, muzikantais.

ŠAULYS

Nereikia ieškoti kaltų, jeigu su kai kuriais asmenimis jums šiuo metu sunkiau sekasi bendrauti. Susidūrimai dėl pasaulėžiūros, mąstymo, nuostatų skirtumų galimi pirmadienį ir antradienį. Jie bus nedideli, todėl nebūtina jų sureikšminti.

Trečiadienis ir ketvirtadienis – nuostabios dienos, tinkamos keliauti, skleisti džiaugsmą, bendrauti. Penktadienį visi skubės ir bus nervingesni, todėl tik nusišypsokite ir verčiau nesivelkite į ginčus ar konfliktus. O savaitgalį, ypač sekmadienį šypsositės plačiai, iš širdies, džiaugsmingai, o ne norėdami ką nors nuraminti.

Laiminga savaitės spalva. Smėlio, pilki tonai jus ramins ir padės susikaupti.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 8, 9, 12, 17, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra ambicingas ir turi didelių tikslų.

OŽIARAGIS

Jeigu tik galėtumėte savaitės pradžioje būti kuo nors kitu ar atsidurti kur nors kitur, bet negalite. Taigi priimkite tai, ką turite, jeigu ir netrykštate dėl to džiaugsmu.

Greičiausiai situacija nėra tokia beviltiška, kaip jums atrodo. Gali būti, jums visai patiks ją spręsti, priimti iššūkius ir juos įveikti.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje nebus daug lengviau, tačiau pasitikėjimas savimi, padės greičiau ir efektyviau judėti į priekį. Juk viską galite įveikti, ar tai žinote? Savaitgalį tinka paskambinti ar susitikti su žmogumi, kurio labai ilgitės. Gera mintis.

Laiminga savaitės spalva. Rožinė jus švelnins, padės jautriau reaguoti į aplinkinius, mažins įtampą ir padės atsipalaiduoti.

Laimingi savaitės skaičiai: 17, 26, 30, 35, 41, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris su jumis gali pasidžiaugti ir mažais dalykais.

VANDENIS

Imkitės veiksmų. Gana svajoti ir planuoti. Susidarykite sąrašą, o tada išbraukinėkite jau padarytus darbus. Štai taip pamažu ir išsijudinsite.

Didelis užimtumas ir susikaupimas dabar padės išvengti klausimų sau, o kas čia taip kirba paširdžiuose, kas per nuojauta ar neišreikšta emocija taip aktyviai beldžiasi ir prašosi dėmesio?

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA