REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Savaitės viduryje bus mažiau veiksmo, todėl galėsite pasigilinti į šias emocijas ir jausmus. Galbūt patys nustebsite ką, ten pasikapstę, atrasite ar suprasite. Savaitgaliui artėjant ir laisvomis dienomis stengsitės visais pojūčiais pajausti realybę.

Sekmadienį, jei neseniai su kuo susidraugavote, tikėkitės įdomaus pokalbio, kuris gali apversti jūsų pasaulį ar pažiūras aukštyn kojomis.

Laiminga savaitės spalva. Geltona žadins smalsumą, didins judrumą ir budrumą.

Laimingi savaitės skaičiai: 27, 30, 34, 42, 44, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris mėgsta dalytis naujovėmis ir atradimais, taip visada pakeldamas jums nuotaiką.

REKLAMA

ŽUVYS

Jeigu norite pasimatyti su draugais, pakvieskite juos kartu žiūrėti filmo ar surenkite vakarienę pas save. Bus gardu, jauku ir smagu vėl pabūti kartu ir paplepėti.

Užtat savaitės viduryje ir antroje jos pusėje pasistenkite išvengti tokių pokalbių, kur draugai jaučiasi ekspertais ir aiškina, ką kuris turėtų ar privalėtų daryti. Na, kiekvienas turi teisę pasisakyti, bet kam nervintis, jei gali tokių kalbų išvengti?

Savaitės pabaigoje jums teks susitelkti į santykių reikalus. Sulaikykite bet kokį norą, netgi menkiausią impulsą, kritikuoti. Būkite draugas ar partneris, kokio ieškote kituose.

Laiminga savaitės spalva. Sidabriniai tonai padės jautriau reaguoti į aplinką ir žmones. Palanku puoštis sidabriniais papuošalais.

Laimingi savaitės skaičiai: 27, 29, 34, 36, 43, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Pabendraukite, padūkite su vaikais, jie pakels nuotaiką ir prajuokins.

Astromanija.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA