REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 23-29 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Jeigu nejaučiate dvasinio ryšio su partneriu, nereikėtų į tai numoti ranka. Tai ir gali būti priežastis, kodėl savaitės pradžioje nesijausite laimingi.

Vienintelis būdas vėl tą ryšį atrasti – būti atidiems, jautriems ir sąžiningiems, kitaip santykių harmonijos ir laimės jausmo nepavyks atkurti. Kalbėdamiesi ir aiškindamiesi, kas jus atitolina vienas nuo kito, pripažinsite, kad turite skirtumų.

Laimei, suvoksite, kad tuos skirtumus partneryje labiausiai mylite ir branginate. Šeštadienį nuo šių atradimų pasijausite stiprūs ir galintys bet kur, ne tik santykiuose, pasiekti, ko tik norite.

REKLAMA

TAURAS

Savaitei prasidėjus susidursite su keistu pojūčiu, – tarsi jūsų širdį veržtų metalinis žiedas. Veikiausiai to priežastys ne fizinės, o psichologinės. Jų ieškoti toli nereikės, jeigu sąžiningai pripažinsite, kad nuo mylimo žmogaus atsitvėrėte siena.

Svarbiausia, kad nepultumėte kaltinti partnerio ar kitų, o patys pripažintumėte, kokios vidinės kliūtys neleidžia kurti visaverčių, jus abu įkvepiančių ir stiprinančių santykių.

Jeigu tokie jums rūpi, būkite pasirengę palikti komforto zoną, sau atsakyti į nepatogius klausimus ir drąsiai priimti atsakymus. Tą širdį juosiantį žiedą galite sutrupinti suvokdami, kad visas kliūtis patys ir galite pašalinti.

DVYNIAI

Daugėjant įsipareigojimų ir užduočių, šią savaitę romantikos, žinoma, sumažės. Jei tam tikros pareigos trukdo jums įgyvendinti kitus sumanymus darbe ar kūryboje, iš partnerio palaikymo ir supratimo nesitikėkite.

Jūsų mylimas žmogus pats mėgins žongliruoti daugybe kamuoliukų, kad ir asmeninis gyvenimas, ir karjera nenukentėtų. Svarbu, kad abu pastebėtumėte vienas kito pastangas ir jas vertintumėte. Niekas juk nesako, kad išlaikyti santykius yra lengva.

VĖŽYS

Šią savaitę jums ir partneriui gali atsiverti naujos finansinės galimybės. Po penktadienio būkite itin dėmesingi įvykiams, žmonių kalboms, nes visa, ką pamatysite, išgirsite, patirsite, turės įtakos jūsų gerovei.

Kodėl svarbus šis savaitgalis? Nuo sausio 27-osios prasideda Mėnulio jaunatis ir ji stipriai paveiks bendrus (poros, šeimos) finansus. Tarkime, partneris gali sulaukti geros žinios apie galimybę padidinti pajamas, kas, žinoma, teigiamai paveiks ir jūsų gyvenimą.

LIŪTAS

Penktadienį stos mėnulio jaunatis ir ji jums bus itin reikšminga, nes stipriai veiks Liūto astrologinio būsto Partnerystės reikalus. Dabar prasidės puikus laikas stiprinti ryšį su artimu žmogumi.

Kai kurie nuspręs santykius įteisinti ar pereiti į kitą draugystės etapą – apsigyvens kartu, susižadės ar paskelbs apie ketinimus susilaukti vaikų.

Liūtams, nutarusiems garsiai prabilti apie savo jausmus savaitgalį, gali būti sunku tai padaryti. Vis dėlto tų, kurie myli stipriai, jokios kliūtys neišgąsdins.

MERGELĖ

Šią savaitę jums gali būti sudėtinga savo artimą mylėti ir tą meilę išreikšti. Tai vis dėl šeimoje atsiradusios problemos, kuri tarp jūsų kelia įtampą.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA