REKLAMA

Kokią draugystės dovaną gavo jūsų ženklas?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Zodiako ženklas gali parodyti, kokias savybes drauguose labiausiai branginate. Lojalumą, gebėjimą išklausyti, o gal pašėlusią dvasią, sugebančią visus išjudinti ir pasilinksminti?

Koks draugas pats esate? Sužinokite, ką jums ar jūsų draugui dovanoja Zodiakas, po kuriuo gimėte, ir kokios savybės padeda stiprinti draugystę.

AVINAS

Šio ženklo atstovai geba kurti ilgalaikes draugystes. Jeigu jums liūdna, norite prablaškyti ar patirti ką nors naujo, skambinkite po Avino ženklu gimusiam draugui. Tik nepamirškite pasitraukti į šalį, kai jis dėl ko nors užsiputos, bet tą jau puikiai žinote.

REKLAMA

Didžiausia Avino ženklo dovana draugystei – drąsa.

TAURAS

Su draugu, gimusiu po Tauro ženklu, paprasta ir gera bendrauti. Dažnai jis savo artimas sielas apsupa rūpesčiu ir dėmesiu. Kai išgyvenate sunkų laikotarpį ar patiriate krizę, nėra geresnės užuovėjos už Tauro draugo namus.

Didžiausia Tauro ženklo dovana draugystei – pastovumas.

DVYNIAI

Jeigu mėgstate bendrauti, suktis tarp žmonių, vertinsite draugą, gimusį po Dvynių ženklu. Nors dažnai jis pats mėgsta pabūti namuose, bet dėl draugo eis, kur tik šis kvies, ypač jei toje aplinkoje patirs naujų įspūdžių, sužadinančių jo smalsų protą.

Didžiausia Dvynių ženklo dovana draugystei – smalsumas.

VĖŽYS

Vėžiai yra lojalūs ir ištikimi iki pirštų galiukų (arba kiekvienos kūno ląstelės). Jei turite po šiuo ženklu gimusį draugą, žinote, kad jis yra atidus, rūpestingas ir atsidavęs.

Vėžiukai įsiskaudina, jeigu nesulaukia draugų atsako, jaučiasi jų užmiršti. Šis Zodiakas geba priimti draugo pokyčius, leidžia jam augti su kiekviena nauja gyvenimo patirtimi. Natūralu, kad to paties tikisi ir iš savo draugų.

Didžiausia Vėžio ženklo dovana draugystei – jausmų gilumas.

LIŪTAS

Šis Zodiakas mėgsta viską suromantinti, taip pat atsidurti dėmesio (ir draugų rato) centre. Vis dėlto po Liūto ženklu gimęs draugas turi nuostabių savybių – jis yra dosnus, kūrybingas, atsidavęs, ištikimas.

Didžiausia Liūto ženklo dovana draugystei – širdies šiluma.

MERGELĖ

Draugas, gimęs po Mergelės ženklu, savo meilę ir ištikimybę demonstruoja ne žodžiais, o padarydamas jūsų darbus ar prisiimdamas jūsų užduotis. Taigi kai kitąkart suabejosite, ar tikrai šis draugas jus vertina, prisiminkite jo mažus ir didelius darbus, kuriuos jis nuveikė dėl jūsų.

Didžiausia Mergelės ženklo dovana draugystei – iškalbingos smulkmenos.

SVARSTYKLĖS

Tai – santykių ženklas. Jam svarbūs visi, ne tik romantiniai, bet ir draugystės ryšiai. Dėl draugo Svarstyklės gali daug dalykų nutylėti, daug padaryti, kad nekiltų konfliktų ir nesantaika nesudegintų draugystės.

Jeigu draugas, gimęs po šiu Zodiaku, su jumis ginčijasi ar priekaištauja, vadinasi, tam turi svarią priežastį. Įsiklausykite.

Didžiausia Svarstyklių ženklo dovana draugystei – bendradarbiavimas.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA