REKLAMA

Kodėl Zodiako ženklai vaizduojami rate?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Gąsdina pasaulio įvykiai – siautėjančios gamtos stichijos ir neprognozuojamas žmonių smurtas? Taika ir ramybė nestoja savaime, nenukrenta tarsi lietus iš dangaus.

Pasaulį, kaip sako išminčiai, reikia pradėti keisti nuo savęs ir mažų dalykų. Tarkime, prisukti piktų ar net agresyvių minčių garsą, jau yra daug. Mūsų mintys juk užveda visą „chemijos laboratoriją“ mumyse, taip organizmas rengiasi puolimui ir kovai.

Visai natūralu, jei jums kyla klausimas, kuo čia dėta astrologija. Ar niekada nepagalvojote, kodėl dvylika Zodiako ženklų dažnai vaizduojami rate? Minėdami Zodiako ratą, taip pareiškiame, kad kiekvienas ženklas sujungtas vienas su kitu. Visi, gimę skirtingiausiu metų ir paros laiku, esame susiję, priklausome ratui, kuris nenustoja suktis per amžius.

Ne tik meteorologai, bet ir astrologai žino posakį, kad peteliškės plastelėjimas sparnais nuvilnija per visą žemę, o klimatologai dar paantrintų – sukelia audras ir cunamius kitoje planetos pusėje. Šis trapių sparnelių plastėjimas veikia ir astrologijoje.

REKLAMA

Dvylika Zodiako ženklų kiekvienas savaip prisideda prie taikos ir ramybės planetoje, žemyne, šalyje ir savo bendruomenėse. Viskas prasideda nuo kiekvieno iš mūsų, nesvarbu, kuriuo metu ir kur būtume gimę.

AVINAS

Pirmam astrologiniam ženklui Zodiake svarbu įsimaišyti tarp žmonių, su jais pasimatuoti, varžytis, būti geresniam, gražesniam, stipresniam, protingesniam… Jeigu vaikystėje nebuvote mylimi ir vertinami, kokie esate, galite visą gyvenimą širdyje prasinešioti šią nuoskaudą.

Tokiu atveju, į visus kitus žmones paprastai žvelgiate kaip į priešus, kurių reikia saugotis. Tik nuo jūsų priklausys, ar juose pamatysite „tik“ priešininkus arba žmones, kuriems, kaip ir jums, reikia taikos, ramybės bei meilės.

TAURAS

Pasaulį šis Zodiakas išvysta tam, kad mėgautųsi juo visais duotais pojūčiais. Dažniausiai nuo vaikystės jis sulaukia su tuo susijusių draudimų ir ribojimų.

Nenuostabu, kad aplinkinius Tauras laiko kliūtimi šį tikslą pasiekti. Giliai jo pasąmonėje glūdi nuostata, kad kiti žmonės tenori vieno – apriboti arba atimti jo laimę.

Tačiau toks nusistatymas nesukuria nieko pozityvaus: kelia baimę ir nerimą jam pačiam, kuria priešpiešą su aplinkiniais. Norite kitokio rezultato? Tai ir mąstykite bei elkitės kitaip.

DVYNIAI

Jie jau gimsta su atviru protu. Paprastai šio ženklo atstovai ilgiau nei kiti išlieka „vaikiški“. Iš tiesų labai gerai tą vaiko nuostabą ir smalsumą išlaikyti. Dvynių bėda ta, kad aplinkiniai būtent dėl šių savybių dažnai į juos nežiūri rimtai.

Nenuostabu, kad tada ir jie patys pradeda į kitus žmones žvelgti it į priešus ir nieko gero iš jų nelaukia. Vietoj draugų ir bendraminčių jie mato konkurentus ir priešus. Būtent šį nusistatymą jiems reikėtų stengtis pakeisti, nes kitaip ramybės nei sau, nei pasauliui neverta tikėtis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA