REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje pamėginkite į situaciją pažvelgti kito žmogaus akimis. Tada gali visiškai kitaip susidėstyti dėlionės dalys ir paaiškėti, atrodytų, nepaaiškinami dalykai.

Jeigu trečiadienį ir ketvirtadienį teks veikti ir judėti lėčiau, nei jūsų ambicingam protui norėtųsi, priimkite jums siūlomą ritmą nesipriešindami. Penktadienį klysite manydami, kad agresyvumas padės greičiau irtis į priekį.

Gerai jausitės savaitgalį, sulauksite aplinkinių pritarimo, palaikymo ir netgi garbinimo. Sekmadienį anksti kėlę nesigailėsite.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Jau peržengėte slenkstį ir už nugaros palikote nepalankų laiką. Šiuo metu galite rinktis bet kurią spalvą. Juo ryškesnė ji bus, tuo geriau.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 9, 13, 28, 40, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Vyresni žmonės ir jų patirtis bei patarimai jums dabar bus naudingiausi.

TAURAS

Niekas nepasikeitė per savaitę? Akivaizdžiai gal ir ne, bet galėjo pasikeisti jūsų požiūris į situaciją, į viską. Tai leidžia netgi į nuobodžiausias užduotis darbe nerti tarsi į nuotykį.

Savaitės viduryje visi – ne tik jausminiai, bet ir finansiniai – reikalai atrodys labai keisti. Užtat penktadienis bus labai aiškus, skirtas pasilinksminti. Šią dieną sukils jūsų žavesys ir gebėjimas bendrauti. Būtinai tuo pasinaudokite.

Savaitgalis bus ramesnis, nes panirsite į filosofinius apmąstymus, užduosite sau gerus klausimus ir rasite įdomių, viliojančių atsakymų.

Laiminga savaitės spalva. Jeigu jums reikia paramos iš aukščiau, renkitės violetinės arba mėlynos spalvos drabužiais. Šios spalvos jus padrąsins.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 9, 28, 34, 39, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi viziją ir planų, jų neatsisako, kilus sunkumams.

DVYNIAI

Pirmomis savaitės dienomis jums gali visko pasirodyti per daug. Nieko blogo paprašyti pagalbos ar kai kurias užduotis perleisti kitiems. Tai ne tik padės labiau susikaupti ties svarbiausiu darbu, bet ir atskleis jūsų pasitikėjimą kitais žmonėmis.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje svarbios bus strateginės įžvalgos, o ne taktiniai manevrai. Dabar reikėtų daugiau mąstyti, svarstyti, nei veikti. Tinkamiausia diena veiklai bus penktadienį.

Užtat savaitgalį, siekdami gauti, ko norite, pasinaudokite taktinėmis gudrybėmis. Pamokslavimais ar priekaištais nieko nelaimėsite.

Laiminga savaitės spalva. Norėdami atrodyti labiau pasitikintys savimi, vilkėkite geltonus arba mėlynus drabužius. Galite šias spalvas derinti tarpusavyje.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 7, 12, 23, 44, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris moka pasilinksminti ir džiaugiasi gyvenimu.

VĖŽYS

Pirmos savaitės dienos nebus pačios lengviausios, teks įveikti kliūtis ir netikėtumus. Nesinervinkite dėl to, visą energiją kreipkite į patį svarbiausią darbą.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje tinka užsiimti popierizmu, pildyti ataskaitas, protokolus. Greitai pavyks atsikratyti šių nuobodžių užsiėmimų. Penktadienį, būsite laimingi, kad darbo savaitė baigėsi.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA