REKLAMA

2017: kurie žmonės palaikys mus labiausiai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Komunikacijos, derybų, bendravimo meno guru tituluojamas Merkurijus dabar mums aiškiai parodys, kurie žmonės praturtina mūsų gyvenimą, kurie palaiko, padeda ir visada būna šalia, kai mums jų reikia.

Melo kojos trumpos, vadinasi, tiesa – ilgakojė? Bent jau ilgarankė tai tikrai, nes pričiumpa melagius ir apsimetėlius, kad ir po daugybės metų.

Saulės pažymėtais 2017 metais tiesa bus ypač svarbi, ne tik sąžiningai bendraujant su kitais, bet ir savimi. Ar suvokiame savo talentus ir gebėjimus, kur slypi mūsų stiprybės ir kokias silpnybes turime? Net jei manome, kad gerai save pažįstame, visada naudinga pasitikrinti, ar ne kitų nuomonė, garsiai išsakyta arba įteigta gudriai, reguliuoja mūsų supratimą apie save?

Tie, kurie geriau save suvoks, turės daugiausia šansų šiemet pasiekti sėkmę. Šiame kelyje paprastai būname ne vieni, daugybė žmonių mums padeda artėti prie svajonių ir tikslų išsipildymo.

REKLAMA

Šiemet su Merkurijau pagalba mums atsivers akys. Šie atsivėrimai gali būti skaudūs, nes taps akivaizdu: ne visada patys artimiausi žmonės – tėvai, broliai ir seserys, partneriai ar draugai mus nuoširdžiai palaiko, dažniau kritikuoja ar atima drąsą.

Kai kurie gal visai nenorės patirti šios tiesos akimirkos, nes bijos. Šis tekstas tiems, kurie laikosi požiūrio – geriau nemaloni pabaiga, nei nemalonumai be pabaigos. Kaip sako lietuvių patarlė, verčiau karti tiesa nei saldus melas. Vis dėlto patys turėsime apsispręsti, kas mums mieliau.

Jeigu norime saugaus užnugario, o ne peilio į nugarą iš artimiausių savo aplinkos žmonių, nuo sausio 23-iosios stos tiesos laikas. Sielos planeta vadinamas Neptūnas, kuriam būdinga intuicija, nuojautos, šeštasis pojūtis, bus palankioje padėtyje su logikos, aštraus proto, žinių planeta Merkurijumi.

Šios savaitės pabaigoje sausio 29-ąją, sekmadienį, Merkurijus bus palankioje padėtyje su Plutonu. Taigi mūsų įžvalgose padės ne tik sustiprėjęs analitinis mąstymas, bet ir subtilesni nuojautos, dvasinio ir magiško pasaulio signalai. Tagi atėjo laikas apsižvalgyti aplink ir suvokti, kuo galime pasitikėti. Ar patys esame patikimais artimaisiais, draugais, kolegomis?

AVINAS

Avino ženko atstovams nepatinka saldūs žmonės, geriau jau kartūs arba su prieskoniais. Juos žavi pasipriešinimas.

Neprarasti realybės pojūčio, netapti absliučiu savo mažos karalystės monarchu Avino Zodiakui padeda partneris, jei jis yra sąžiningas ir atviras, sugeba išsakyti nuomonę, kritiką, nors ji pirmojo ženklo atstovams gali ir nepatikti.

Jiems reikia sielos draugo, aistringo partnerio, kuris juos palaikytų, bet ir neribotų jų laisvės, pernelyg į juos neįsikabintų. Taigi Avino draugų ir artimųjų rate tikrai atsiras Vandenių ir Šaulių. Šie ženklai suteikia Avinams jausmą, kad jie nėra vieni, gali kartu pakovoti dėl svarbaus reikalo. Tai ypač svarbu, jeigu Avino ženklo partneris yra pernelyg nuolaidus, švelnus ar baikštus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA