REKLAMA

Vasario mėnesio prognozė

REKLAMA

Pirmoji 2017 metų vasario mėnesio dekada žada daugumai Zodiako ženklų daug rūpesčių, darbų, išbandymų ir susitikimų.

Metų totemas Gaidys atneš įvairių naujienų, išgyvenimų, jaudinimosi, kuris daug kam bus malonus. Kuo ypatingas bus vasaris kiekvienam Zodiako ženklui?

AVINAS

Asmeninis gyvenimas

Pirmoje vasario pusėje įvyks rimtas pokalbis su artimaisiais. Daug rūpesčių sukels vaikai. Geriau į viską reaguoti supratingai ir atlaidžiai. Mėnesio pabaigoje laisvo Avino laukia pažintis su įdomiu žmogumi.

REKLAMA

Darbas, finansai

Patartina susikoncentruoti į darbą ir nieko nedaryti atmestinai. Jūsų kolektyve yra žmogus, kuris tik ir laukia, kol suklysite. Nesileiskite į ginčus, venkite konfliktinių susidūrimų. Vasario viduryje vadovai jus pastebės ir pagirs. Palankus metas siekti paaukštinimo.

Venkite neapgalvotų išlaidų, ypač vasario pradžioje. Verčiau susimąstykite apie indėlius ir investicijas.

Sveikata, grožis

Vasario mėnesį jausitės kupini jėgų ir entuziazmo, tačiau privalote būti atidūs ir saugotis traumų. Sveikatai bus naudingos pirtys. Stiprinti imunitetą padės vaistažolių arbatos ir vaisiai.

TAURAS

Asmeninis gyvenimas

Vasaris bus visais atžvilgiais geras mėnuo Taurui. Jis puikiai sutars su antrąja puse. Kai artimiesiems prireiks pagalbos, jis sugebės padėti. Už tai jam bus gerai atsidėkota.

Darbas, finansai

Vasaris bus sudėtingas mėnuo tiems, kurie užsiima verslu. Šioks toks situacijos pagerėjimas nusimato nebent mėnesio pabaigoje. Nepatartina pradėti reformų ir imtis rimtų pokyčių, užtat galima drąsiai įsilieti į kolektyvą ir pagyventi jo rūpesčiais. Svarbiausia nesileisti į konfliktus.

Vasario mėnesį Tauro laukia neišvengiamos išlaidos, todėl geriau pataupyti pinigus ir nepirkti nieko, be ko galima apsieiti. Prabangos pirkinius verčiau atidėti pavasariui.

Sveikata, grožis

Jaučiui derėtų skubiai užsiimti peršalimo ligų profilaktika, stengtis kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Vasario mėnuo jam bus palankus įvaizdžiui keisti ir garderobui atnaujinti.

DVYNIAI

Asmeninis gyvenimas

Vasario mėnuo Dvyniams bus palankus naujiems romantiškiems santykiams megzti.

Susituokusiems Dvyniams patartina daugiau dėmesio skirti antrajai pusei, būti kantriems ir tolerantiškiems, daugiau bendrauti su vaikais.

Susitikimai su draugais suteiks jiems daug džiaugsmo, bet tik antroje vasario pusėje.

Darbas, finansai

Darbe ne viskas klostysis taip, kaip patiktų Dvyniams. Nepatartina patiems rodyti iniciatyvos ir išsišokti. Netrukus jie gaus tokį projektą, kurį vykdydami galės pademonstruoti, ką sugeba.

Dvynių finansinė padėtis bus stabili, antroje mėnesio pusėje galimos papildomos pajamos.

Sveikata, grožis

Dvyniams patartina užsiimti sportu ir kuo daugiau vaikštinėti gryname ore, tik tada jie jausis gerai. Vasario mėnuo bus palankus kosmetinėms procedūroms.

VĖŽYS

Asmeninis gyvenimas

Vasario mėnesį Vėžys atsidurs dėmesio centre. Į jo nuomonę bus atsižvelgiama, jis bus kviečiamas į įvairius renginius. Jo laukia daug įdomių susitikimų ir naujų pažinčių, taip pat ir pagundų, kurioms bus nelengva atsispirti.

Darbas, finansai

Vėžiui patartina nepamiršti, kad darbas ir asmeninis gyvenimas – skirtingi ir nesuderinami dalykai. Darbe reikia užsiimti darbo reikalais ir nekreipti dėmesio į apkalbas. Kolegoms prireiks jo pagalbos. Draugiškas Vėžio elgesys sužadins bendradarbių simpatijas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA