REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01.30-02 05 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pasirenkite nušluostyti nosį konkurentams. Dabar tapsite tokie patrauklūs priešingai lyčiai, kad tik visi laikykitės! Tai vis dėl Marso, kuris šiuo metu keliauja Avino Zodiaku. Šis jūsų ženklo valdovas suteiks drąsos pasirūpinti, kad fiziniai jūsų poreikiai būtų patenkinti.

Jau šį penktadienį meilės planeta Venera įeis į Aviną, taigi ne tik sukils fizinis potraukis ir patrauklumas, meilė ir romantika taip pat atsidurs pirmose eilėse. Vienišiai daug flirtuos ir erzins savo gerbėjus.

O štai turintieji partnerį, smagiai ir džiaugsmingai su juo leis laiką. Jie aiškiai žino, kam priklauso jų širdis, taigi šiame fronte – jokių žaidimų.

REKLAMA

TAURAS

Svarbiausia, ką reikėtų šiomis dienomis paminėti, nutiks darbo savaitės pabaigoje. Jau penktadienį pajausite poreikį labiau atsiskirti nuo aplinkinių ir visą dėmėsį sutelkti į mylimą žmogų. Abu šiuo metu geisite privatumo. Taip ne tik galėsite labiau pasidžiaugti vienas kitu, ir santykiams tai bus į naudą.

Vienišiems Taurams, kurie vis atmuša meilės paieškų sparnelius, vis laižosi žaizdas, nes sutinka ne tuos žmones ar su jais nepavyksta sukurti trokštamos partnerystės, dabar pajaus, kad nepatenkintas meilės ir švelnumo poreikis tampa nepakeliamas. Gal pats laikas pradėti mąstyti ir elgtis kitaip, jeigu norite kitokio rezultato?

DVYNIAI

Pirmą savaitės pusę užgoš darbas, įsipareigojimai. Po penktadienio jau galite skirti dėmesio kitiems reikalams. Pavyzdžiui, planuokite susitikimą su draugais, kuriems vis nerasdavote laiko. Kartu ruošdamiesi priimti svečius ar apsilankyti svetur, pajausite, kaip smagu, kai vienas kitą palaikote ir padrąsinate, netgi smulkmenose.

Vieniši Dvyniai turėtų nustoti ožiuotis ir paklausyti savo draugo, kuris vis siūlosi organizuoti jiems pasimatymą. Tikrai dėl to nesigailėsite. Nagi, kur jūsų žymusis dvyniškas smalsumas ir veržlumas?

VĖŽYS

Ši savaitė tobulai tinka su artimu žmogumi aptarti savo karjeros tikslų. Juk pasikeitimai profesiniame gyvenime, paliečia ir jį, taigi svarbu nepateikti jam nemalonių staigmenų. Jeigu planuojate pokyčius ir jaučiatės jiems pasirengę, dabar jums svarbu gauti partnerio pritarimą ir palaikymą.

Po penktadienio būtent partneris suvaidins lemiamą vaidmenį šiuose pokyčiuose. Jis kažkokiu būdu (gal supažindins su reikiamu asmeniu, gal nurodys jums naudingą informaciją dėl naujai atsiradusių darbo vietų) teigiamai paveiks jūsų karjerą.

LIŪTAS

Darbo savaitę nesiblaškykite ir skirkite vien darbo užduotims. O jai pasibaigus, jau galite su mylimu žmogumi atsidėti išsvajotos kelionės paieškoms. Tam laikas bus palankus, nes meilės planeta Venera gastroliuos jūsų astrologinio būsto Nuotykių sektoriumi.

Šiuo laikotarpiu patartina vykti į kelionę, kur galima bus ir patingėti, palepinti kūną, ir pasivaikščioti ar duoti jam sunkesnių užduočių.

Vienišiams šis laikas irgi tinkamas keliauti, atostogų vietoje galite sutikti įdomų žmogų iš kito pasaulio krašto. Būtent kultūrinis, netgi religinis skirtingumas kurs patrauklumo aurą, kuriai negalėsite atsispirti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA