REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01.30-02 05 d.)

REKLAMA

MERGELĖ

Savaitės pradžia astrologiškai neatrodo įsimintina, užtat antroje pusėje bus įdomių momentų. Jie susiję su meilės planetos judėjimu.

Kaip jau ne kartą minėjome, Venera kalba ne tik apie meilę, bet ir finansus, kurie stipriai veikia mūsų gyvenimo kokybę ir santykius.

Šįkart Venera kuruos Mergelių astrologinio būsto Bendrų išteklių sektorių. Šiuo metu palanku su partneriu kurti bendrus finansinius planus. Jeigu galite pasisamdyti konsultantą, tuo geriau jums, išvengsite skaudžių klaidų.

Kai kurios Mergelės gali sužinoti gerą žinią, susijusią su didėjančiu atlygiu, darbo ar pensinių fondų sutarties pakeitimu, kuris duos naudos ne tik jums patiems, bet ir visai šeimai.

REKLAMA

SVARSTYKLĖS

Jus šiuo metu tenkins, netgi džiugins meilės ir santykių judėjimo trajektorija. Meilės planeta Venera, pasibaigus darbo savaitei (taigi pačiu laiku!) įeis į Svarstyklių astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Čia ji išbus neįprastai ilgai – iki pat kovo 4 dienos.

Šiuo laikotarpiu turinčios porą Svarstyklės ne tik mėgausis harmoningais santykiais ir partnerio parama, bet ir pačios gebės tinkamai atskleisti jiems savo meilę ir dėmesį. Jeigu jau kurį laiką susitikinėjate, draugaujate, galbūt šiuo laikotarpiu nuspręsite kurti šeimą ar apsigyventi kartu.

SKORPIONAS

Vienišiems Skorpionams šią savaitę atsivers galimybė užmegzti meilės romaną darbe. Tik prieš sumanydami ja pasinaudoti, pašniukštinėkite ir įsitikinkite, kad darbo aplinka yra šiuo klausimu pakankami liberali.

Nuo šio penktadienio apskritai plačiau atmerkite akis, atidžiau apsidairykite ne tik darbo aplinkoje, bet ir ten, kur sportuojate ar lankotės sveikatinimosi, gydymosi tikslais. Visai gali būti, kad Amūras šįkart savo strėles paleis nebūtinai įkvepiančiose vietose ar nelabai romantiškomis aplinkybėmis.

ŠAULYS

Pirma savaitės pusė jums ne tokia įdomi kaip jos pabaiga. Savaitgalį meilės planeta Venera išjudins Šaulio astrologinio būsto Meilės ir malonumų sektorių. Jį aktyviai veiks pakankamai ilgai – iki kovo 4 dienos. Turintiems porą, pats laikas vienas kitu pasidžiaugti.

Vienišiems Šauliams tai bus pats sėkmingiausias metas, kai palanku susipažinti ir netgi įsimylėti!

OŽIARAGIS

Jeigu kurį laiką jau susitikinėjate ir esate tikri, kad jis ar ji yra TAS žmogus, nuspręsite įtvirtinti ryšį arba apie jį pareikšti garsiai.

Šiuo metu palanku išrinktąjį ar išrinktąją pristatyti šeimai ir darugams. Šeimos nariai ne tik su malonumu jį ar ją priims, bet ir tuojau įtrauks į savo būrį – kartu sportuoti, užsiimti visų pamėgta smagia veikla ar net pristatys prie bendrai vykdomo remonto.

Jeigu ketinate kartu apsigyventi, rimtesnius planus ar pirmus veiksmus palanku pradėti darbo savaitės pabaigoje. Tada sulauksite meilės planetos Veneros prielankumo ir paramos.

VANDENIS

Jeigu pastaruoju metu atrodė, kad sunku bendrauti su mylimu žmogumi, tarsi šnekėtumėte skirtingomis kalbomis, šiai savaitei besibaigiant jums palengvės. Pajausite, kad vėl kalbate, susikalbate ir jaučiate tame malonumą, bendravimas vėl jums teiks džiaugsmą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA