REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę pirmoje vietoje bus darbas. Juo labiau jums čia seksis, tuo daugiau sėkmės dar norėsite. Pirmadienį ir antradienį turite galimybę stipriai pasistūmėti šia linkme.

Savaitės viduryje jausitės pasimetę: gavote, ko norėjote, o kas toliau? Visada kažko pasiekus, aplanko tuštuma. Ją galite užpildyti mintimis apie naujus tikslus ar padėti tam, kuriam šiuo metu nelabai sekasi ir jis ieško pagalbos.

Antroje savaitės pusėje sulauksite aplinkinių susižavėjimo ir pagyrų, bet prie to irgi priprantama, ar ne? Verčiau penktadienį būkite jautrūs ir atsiliepkite į kitų žmonių poreikius. Savaitgalį turėsite laiko pasvajoti, pabūti su savo mintimis ir pabendrauti, jei tik norėsis.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Turkio spalva įkvepia imtis veiklos ir tuo džiaugtis. Tinka puoštis turkio papuošalais.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 8, 10, 18, 37, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris nepriima visko asmeniškai, rimtai, bet moka iš širdies pasijuokti.

TAURAS

Pirmos savaitės dienos bus įkvepiančios, suteikiančios vilties, nes žmonės jums atsivers, leis pažvelgti giliai į savo širdis ir sielas. Vertinkite šią pasitikėjimo dovaną ir galimybę pamatyti pasaulį kitų akimis.

Savaitės viduryje labai svarbu nepasiduoti blogoms emocijoms, neįsivelti į konfliktą su asmeniu, su kuriuo esate priešingos nuomonės ar jis jus vis kritikuoja.

Antroje savaitės pusėje ims atrodyti, kad žmonės šneka, kad šnekėtų, ir daro, kad darytų. Kur prasmė?! Pokalbiams su draugais galėsite skirti visą savaitgalį, tada ir sugrįš saugumo, pasitikėjimo ir tikėjimo bei prasmės jausmas.

Laiminga savaitės spalva. Vilkėkite alyvinius, violetinius rožinius drabužius. Šios spalvos jus švelnins, be to, atrodysite pritrenkiamai žaviai.

Laimingi savaitės skaičiai: 20, 23, 24, 32, 41, 43 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra jaunas, kupinas geros nuotaikos, gyvenimo džiaugsmo ir jėgų.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje apims jausmas, kad jums įteikė į rankas taisykles, bet kai ką svarbaus nutylėjo. Yra nerašytų dalykų, kurių neapibrėši žodžiais, gali tik pajausti. Jei patiems sunku susivokti, galite nutarti pasikalbėti su draugu, bet tai greičiausiai reikalo nepataisys, o dar labiau komplikuos.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje mėginsite pažvelgti iš viršaus, iš atstumo, tai yra pakeisti perspektyvą. Tada ši situacija pasirodys visiškai kitoje šviesoje. Ta nereiškia, kad taps geriau, bent jau suprasite, kas vyksta.

Savaitgalį skirkite laiko dalykams, kurie jus ramina, padeda atsiplaiduoti. Pasivaikščiokite, pabūkite tarp žmonių ar kūrybiškoje aplinkoje, parodoje, koncerte.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna bus jūsų šios savaitės spalva. Ji jus stiprins, suteiks pasitikėjimo savo jėgomis ir jums kylančiomis idėjomis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA