REKLAMA

Meilė horoskopas savaitei (02 06-12 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Turite šansų sulaukti visko, ko tik kažkada geidėte meilės reikaluose. Mylimas žmogus visais įmanomais būdais šią savaitę jums rodys, kaip jus brangina, vertina ir myli.

Šio ženklo atstovai, neturintys poros, gali sulaukti prisipažinimų meilėje, kvietimų į romantiškus susitikimus. Esamas ar būsimas partneris gali išpildyti slapčiausią jūsų svajonę ar norą. Tikrai stebuklinga savaitė meilei.

TAURAS

REKLAMA

Antrojo Zodiako atstovams ši savaitė bus neįprastai rami. Jausite partnerio paramą, net jeigu jo nebus šalia. Mylimas asmuo stengsis pakelti jums nuotaiką ir įkvėpti siekti puikių karjeros galimybių.

Šiuo laikotarpiu turite galimybę pagerinti savo visuomeninę padėtį, užimamas pareigas, o partnerio šis jūs pakilimas visiškai negąsdins. Mylimas žmogus bus pats didžiausias jūsų gerbėjas ir palaikytojas.

DVYNIAI

Nors laimės ir gerovės planeta Jupiteris ims savaitės pradžioje judėti atgal Dvynių astrologinio būsto Tikros meilės sektoriumi, tai nepakenks jūsų sėkmei meilės reikaluose.

Šis galingas dangaus kūnas jus toliau globos ir laimins, leis džiaugtis nuostabiu romantiniu ryšiu. Šiomis dienomis jums labiau rūpės, kaip artimas žmogus geba plėsti jūsų mąstymo ir jausmų horizontus, kuo jus papildo, ką naujo padeda pažinti.

VĖŽYS

Galite pastebėti, kad šią savaitę ima gerėti bendravimas su partneriu. Jeigu kuris iš jūsų anksčiau vengėte kalbėti apie jausmus, šiomis dienomis prikaupsite drąsos atsiverti ir nuoširdžiai vienas kitą išklausyti.

Patys galite nustebti, kai pralaužę savo kuklumo ledus, pasikalbėsite apie intymiausius dalykus, apie kuriuos nedrįsdavote prabilti. Dabar suprasite – dėl to nieko neprarasite, tik laimėsite, sustiprinsite jus siejantį ryšį.

LIŪTAS

Savaitgalį, šeštadienį, įvyks Mėnulio užtemimas Liūto ženkle. Kaip esame minėję anksčiau, užtemimai veikia maždaug savaitę prieš ir po šio įvykio. Jis Liūtams bus teigiamas, nes padės atskleisti tikrąjį „aš“ savo partneriui, mylimam žmogui.

Jeigu anksčiau manėte, turite stengtis atrodyti geresni, įspūdingesni, patrauklesni, kad būtumėte mylimi, dabar suprasite: partneris jus priima tokius, kokie esate iš tikrųjų. Didžiulė dovana yra meilė, bet dar didesnė, kai gali meilės santykiuose būti tiesoje su savimi ir leisti tai kitam.

MERGELĖ

Tie šio ženklo atstovai, kurie gydėsi sielos ir nemeilės žaizdas, kurie galbūt lankėsi pas psichologus ar psichoterapeutus, šią savaitę gali pajausti persilaužimą į gerąją pusę.

Po savaitgalį vyksiančio Mėnulio užtemimo kaimyniniame Liūto ženkle, galite jaustis visiškai pasirengę paleisti skaudžią praeitį ir leisti vėl sau mylėti ir būti mylimiems.

Kitos Mergelės, kurios buvo nelaimingai įsimylėjusios ar santykiai su tuo žmogumi dėl kokių nors priežasčių buvo neįmanomi, supras: laikas baigti vaikytis šešėlių, imti gyventi realybėje ir dabartyje.

SVARSTYKLĖS

Meilė, asmeninis gyvenimas pastaruoju metu yra Svarstyklių pozityvumo šaltinis. Šis poveikis tęsis. Mylimas asmuo gali netgi padėti įgyvendinti patį didžiausią jūsų širdies norą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA