REKLAMA

Vasario meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Vasario mėnesio 3 dieną meilės planeta Venera įeis į seksualų ir itin gyvybingą Avino ženklą. Čia ji išbus neįprastai ilgai.

Pasinaudokime šiuo laikotarpiu, kai meilės planeta yra pirmajame Zodiake, ji mums padeda veikti drąsiai ir nepriklausomai, skatina romantiniuose reikaluose siekti ir gauti, ko trokštame.

Vasarį Avine įsitaisys ir raudonoji planeta, atsakinga už mūsų seksualinį potraukį. Šis kosminių meilužių duetas, kaip dažnai vadinami Venera ir Marsas, gerokai išjudins mūsų asmeninį, intymų gyvenimą.

To dar negana. Vasario 11-ąją vyks Mėnulio užtemimas Liūto ženkle, kuris padės pajausti mums pilnatvę meilės santykiuose, o vasario 26 dieną – Saulės užtemimas Žuvyse, tai kurstys besąlygišką meilę.

REKLAMA

Taigi žvaigždės vasarį ketina meilę paversti tikrų tikriausia Žvaigžde!

AVINAS

Tai gali būti meilei geriausias ir labiausiai jaudinantis metų mėnuo, kokio ilgai neturėjote. Avino ženklą valdantis Marsas tvirtai užims pozicijas ir įkvėps jums fizinės bei seksualinės energijos. Raudonoji planeta jus globos visą mėnesį, suteikdama jums neatremiamo žavesio ir seksualinio pajėgumo.

Vasario 3 dieną, jeigu dar nepabodo geros naujienos, Marso mylimoji Venera irgi įeis į Avino Zodiaką. Apie vasario 11-ąją tikėkitės visiškos palaimos jausmo, kurį dovanos ir Mėnulio užtemimas, stipriai paveikdamas Avino astrologinio būsto Tikros meilės sektorių. Geriau nebūna!

TAURAS

Aplinkiniams gali manyti, kad gyvenate itin tylų ir ramų gyvenimą. Tiesą sakant, jis tik taip atrodo, žvelgiant iš šalies. Taurams jis bus karštas ir aistringas. Galite laukti netikėtumų miegamajame, bet jeigu esate jiems ir eksperimentams pasirengę, tada niekas jūsų nenustebins ir neišgąsdins.

Vienišiems Taurams vasaris bus puikus metas atsikratyti seniai sukaupto pykčio ir nuoskaudų, skausmo, susijusio su neigiama meilės patirtimi, išdavystėmis ir kitais negerumais. Vasarį apsisprendę ir pradėję vidinius pokyčius, teigiamų rezultatų galite tikėtis jau balandį.

DVYNIAI

Nuotykiai ir jaudinantys įvykiai įrašyti žvaigždžių planuose Dvyniams. Jie bus susiję su visuomeniniais ir asmeniškais, romantiniais reikalais. Su mylimu žmogumi galite pasiryžti patirti naujų dalykų.

Apie vasario 11-ąją, kai vyks Mėnulio užtemimas, galite tikėtis sielą virpinančio pokalbio su partneriu. Kai kurie Dvyniai gali apsispręsti susilaukti vaikų ar kitaip įsipareigoti ir sutvirtinti savo ryšį.

VĖŽYS

Vasarį sukils Vėžio ženklo atstovų ambicijos. Gerai, jei turite artimą žmogų, kuris ištikimai stovi šalia ir jus palaiko. Tiesa, maždaug apie vasario 22-ąją, artėjant Saulės užtemimui, galite iš jo sulaukti netikėtumų.

Konfliktas kils tada, jei partneris jaučia nuoskaudą dėl laiko, kurį skiriate ne jam ar šeimai, o kitiems reikalams. Laimei, ši įtampa iki mėnesio pabaigos išsisklaidys. Kad ir kaip būtumėte užsiėmę, atraskite mylimam žmogui laiko pabūti kartu ir pasikalbėti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA