REKLAMA

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Cosmopolitan.com pateikia savaitės prognozę 12 Zodiako ženklų, kuri galbūt padės jums pasirengti ir sudelioti veiksmų planą: ko galite tikėtis, o ko geriau neplanuoti.

AVINAS

Tai bus geriausia šios žiemos savaitė, amūro strėlė gali pataikyti į širdį dar net nesulaukus meilės dienos. Iš naujo įvertinkite tai, ko tikitės iš santykių, o savaitės pradžioje nepraleiskite progos nueiti į pasimatymą ar susitikti su žmogumi, kuriam jau kurį laiką puoselėjate romantiškus jausmus.

Ketvirtadienis puiki diena naujoms pažintims, tad jokiu būdu nesėdėkite namuose. Vis tik, daugiausiai meilės ir pramogų galite tikėtis penktadienį bei savaitgalį. Jei turite simpatiją, pats laikas žengti svarbų žingsnį ir perkelti santykius į kitą lygį.

REKLAMA

TAURAS

Savaites pradžia tinkama spręsti su darbu susijusius klausimus, o antradienis – puiki diena pokalbiams. Jūsų lauks sėkmė ir įvertinimas. Jei senai norite pasidalyti kokia nors svarbia žinia, ši savaitė tam puikiai tiks – sulauksite daug palaikymo ir pritarimo. Panašu, jūsų laukia pokyčiai, nauji tikslai, tad keletą ateinančių savaičių būkite tam pasiruošę.

DVYNIAI

Jei turite naujų planų, savaitės pradžioje kur nors išvykite ar papramogaukite. Pravartu būtų ir iš naujo įvertinti, ko tikitės iš meilės santykių, kadangi jūsų laukia pokyčiai. Jų galite tikėtis savaitės pabaigoje – tinkamu metu sutiksite tinkamus žmones. Pilnas mėnulio užtemimas idėjų ir informacijos zonoje penktadienį atneš jums daug minčių, tad atkreipkite į tai dėmesį ir atidžiai stebėkite naujienas bei socialinius tinklus. Savaitgalis bus skirtas meilei.

VĖŽYS

Atkreipkite dėmes į savo vertybės ir prioritetus – tai padės rasti atsakymus į svarbius klausimus, susijusius su jūsų asmeniniu ir profesiniu gyvenimu. Savaitės pradžia tinkama introspekcijai – šiuo metu geriau kai ką nutylėti nei pasakyti per daug. Savaitės pabaigoje galite tikėtis pokyčių darbe, tad būkite pasirengę rimtiems sprendimams. Viskas atsistos į savo vietas penktadienį – tai puikus metas pokalbiui dėl didesnio atlyginimo ar geresnių darbo sąlygų.

LIŪTAS

Jūsų laukia įspūdinga savaitė, ypač, kas liečia meilės klausimus. Atkreipkite dėmesį į įvykius savaitės pradžioje, o antradienį nepraleiskite progos susitikti su tais, kurie niekaip neišeis jums iš galvos. Kuo daugiau bendraukite, nes ateityje šios naujos pažintys jums tikrai bus naudingos. Savaitės pabaiga tinkama įvairiems sandėriams ar svarbiems žingsniams meilės srityje. Penktadienį jūs tiesiog sužibėsite – tad nedvejodami siekite to, apie ką jau senai svajojote. Savaitgalį suplanuokite trumpą kelionę, kuri padovanos daug gražių akimirkų.

MERGELĖ

Neskubėkite ir būkite atidūs įvairiems ženklams, kurie suteiks visą būtiną informaciją, kurios jums reikia. Savaitės vidurys – puikus metas apsivalyti ne tik savo aplinką, bet ir vidų. Susitvarkykite namus ir pradėkite sportuoti ar medituoti. Jei pastaruoju metu ramybės neduoda svarbūs asmeniniai klausimai, savaitės pabaigoje galite tikėtis esminių įžvalgų, tad būkite atidūs savo nuotaika ir instinktams, kurie leis susigaudyti situacijoje. Rasite visus atsakymus, padėsiančius nuspręsti, kur judėti toliau, tačiau privalote būti atidūs.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.