REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 13–19 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Ateinanti savaitė atneš daug nuotykių meilės srityje. Galbūt antroji pusė pasiūlys ištyrinėti naujas teritorijas fizine arba intelektualine prasme. Tai gali būti kelionė į kitą šalį arba tobulėjimo kursai, kuriuos pradėsite lankyti kartu. Dar viena galimybė, jog imsite kartu gilintis į kokią nors filosofijos kryptį ar religiją. Bet kokia veikla tik dar labiau jus suartins.

TAURAS

Net jeigu trūks romantikos ir meilės kibirkštėlių, būkite ramūs, jūsų meilės reikalai šiuo metu kaip niekada tobuli. Džiaukitės, jog turite kuo pasitikėti ir pasislėpti tarsi už uolos, kai to reikia. Šią savaitę suprasite, jog nesvarbu, kad jūsų antroji pusė kartais nedemonstruoja savo jausmų itin atvirai. Jis ar ji jus myli. Stipriai ir stabiliai, o jo ar jos jausmai yra skirti tik jums.

REKLAMA

DVYNIAI

Kartu su partneriu sieksite bendro tikslo, kuris ne tik praplės jūsų abiejų akiratį, bet ir sustiprins tarpusavio ryšį. Galbūt imsite domėtis savo genealogija, norėdami daugiau sužinoti apie savo šeimą. Tai atskleis daug įdomių detalių apie jūsų praeitį ir šie atradimai bus tarsi jaudinanti kelionė, kuria mėgausitės jūs abu.

VĖŽYS

Pasiruoškite žaibiškam sprendimui, susijusiam su jūsų bendrais ištekliais. Galbūt tai bus jūsų bendra investicija, o gal kažkuriam iš jūsų prireiks finansinės paramos, siekiant naujų profesinių tikslų. Laimei, nė vienam iš jūsų nekils abejonių. Veiksite kaip komanda ir abu dėl to jausitės laimingi.

LIŪTAS

Ateinanti savaitė bus skirta meilei. Antradienį, per Valentino dieną, jausitės pasirengę vienas kitam pasižadėti ir vėliau šių pažadų laikytis. Ketvirtadienis puikus metas pasikalbėti apie intymų gyvenimą, kadangi šie pokalbiai turėtų pažadinti tikrą aistrą. Gali būti, kad šaus mintis kartu kažko mokytis – pirmyn, paskatinkite vienas kitą!

MERGELĖ

Jei turite finansinių problemų, šią savaitę jos turėtų išsispręsti. Jokiu būdu nepasiduokite stresui ir paieškokite sprendimo, kurį tikrai be vargo rasite, dirbdami kartu. Po šeštadienio galėsite daugiau laiko skirti vienas kitam ir meilės reikalams. Prioritetu taps jausmai, svajonės ir ateities tikslai.

SVARSTYKLĖS

Psichologinis ryšys tarp jūsų ir antrosios pusės įžiebs tikrą ugnį miegamajame. Antradienį ir trečiadienį aistros taip pat neišblės, o meilūs žodžiai tiesiog liesis. Palepinkite vienas kitą komplimentais. Sprendimas, kurį kartu priimsite, ne tik jaudins, bet ir suteiks santykiams stabilumo.

SKORPIONAS

Kvepia tikru darbiniu romanu. Jūs ir naujasis mylimasis (-oji) prisipažinsite, kad susitikinėjate, o tai įžiebs daug susidomėjimo tarp kolegų. Jei antrąją pusę jau turite, gali būti, kad tai bus savaitė, kuomet skirsite daug dėmesio sveikatai. Galbūt apsilankysite seminare, kuriame bus kalbama apie tuos su sveikata susijusius klausimus, kurie domina jus abu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Meilės horoskopas savaitei (02 13–19 d.)” komentaras