REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Jei pirmadienį patirsite nemažai streso, ypač iš artimųjų pusės, kils noras atsisėsti ir prisikirsti mėgstamo maisto iki soties. Nuo to geriau netaps, todėl griebkitės veiklos, po kurios, žinote, pasijausite geriau. Sportas, judėjimas, nuotykis – šios temos, artėjant savaitės viduriui, tik stiprės ir taps vis svarbesnės.

Užtat ketvirtadienį galite būti neįprastai ramūs ir sėslūs. Kai sulėtini tempą, atsiranda galimybė nemažai apmąstyti. Penktadienį ir šeštadienį būkite budrūs, kad analizuojant detalės pernelyg neužvaldytų jūsų proto ir jausmų. Neverta ir skubėti veikti, taip tik prisikursite daugiau problemų. Savaitgalį pasistenkite dėmesį nuo nerimą keliančių dalykų nukreipti į kitus, malonesnius.

Laiminga savaitės spalva. Juoda visada padeda atrodyti gerai, o taip pat – susikaupti. Derinkite ją su raudona.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 8, 9, 10, 12, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris lieka ištikimas savo principams ir neskuba visiems pritarti.

TAURAS

Pirmadienis tinkamas intymiems atsivėrimams: arba jūs atskleisite paslaptį arba jums ji bus patikėta. Iki savaitės vidurio palanku peržiūrėti, atnaujinti savo profilį socialiniuose tinkluose, pasirūpinti savo įvaizdžiu. Vienišiams tai padės pasikedenti plunksneles ir atkreipti į save priešingos lyties atstovų dėmesį.

Gal oras lauke ir nedžiugins, užtat jūsų aplinkoje taps karšta. Darbo savaitės pabaigoje džiaukitės sėkmingai baigtomis užduotimis ir mėgaukitės didėjančiais dėmesio ratilais. Savaitgalį gali kilti noras planuoti savo gyvenimą toli į priekį. Tai gali būti smagu, bet nerealu. Pasirenkite priimti visa, kas jūsų laukia.

Laiminga savaitės spalva. Raudona jums suteiks stiprybės, o geltona dovanos palankumą ir vilties.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 13, 21, 24, 29, 30 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra kuklus ir pasitenkina mažu.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje sudarinėsite ilgiausius sąrašus, braukysite jau nuveiktus darbus ar atliktas užduotis. Kuo žaismingiau tai darysite, tuo geriau jausitės ir nedejuosite, kaip jus užvertė darbais.

Savaitės vidurys bus ypač puikus, todėl skirkite jį draugams, pokalbiams, intelektiniams iššūkiams, idėjų mainams. Ketvirtadienį sunkiau seksis susikalbėti su aplinkiniais, ypač su artimaisiais.

Darbo savaitės pradžioje darkart peržiūrėkite sąrašą ir pasistenkite dar daugiau nuveikti, kad savaitgalį pasitiktumėte ramūs ir galėtumėte pasimėgauti kiekviena laisvų dienų minute.

Laiminga savaitės spalva. Šviesiai žalia leis atrodyti gaiviai ir ramins.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 3, 18, 20, 23, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris atvirai ir sąžiningai išsako savo nuomonę.

VĖŽYS

Nuo pirmadienio žvelgsite toli į priekį, mėginsite pamatyti savų tikslų viršukalnes, kurias dar būtina pasiekti. Kitomis dienomis, kai panirsite į kasdienius iššūkius, nepameskite šio erelio žvilgsnio ir tolimų tikslų.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA